Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek bizarr az, ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bizarr az, ha egy pasi sokat járkál?

Figyelt kérdés
Igazából annyi,hogy féléve felvettem a magántanulói státuszt.Így gyakran volt lyukas órám,és bent kellett maradnom,mert nem volt idő hazamenni.(kötelező érettségi tárgyakra jártam csak be).Illetve több osztálynál voltam szétszórva + sok adminisztráció miatt sokat kellett ide oda járkálnom szünetekben.Egyik tanártól a másikhoz,igazgatói irodából tanáriba,titkárságról a könyvtárba,egyik osztálytól a másikhoz stb.Ez napi rendszerességűvé vált. Volt olyan,hogy visszahallottam egy két embertől,hogy látják sokat járkálok ide oda.Lányok,szerintetek ez bizarr?Taszítónak/furának tartotok ezért bárkit is?Igazából pasiktól is megkérdezhetném ezt,de az ő véleményük nem érdekel igazán. 18/F

2019. júl. 21. 03:27
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az bizarr ha ül az osztályteremben lyukas órán és maga elé lógatja a száját.
2019. júl. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ miért vagy magántanuló. Ha élsportoló vagy, vagy van valami más olyan dolog ami jogosan fontosabb a suliba járástól akkor semmi rendkívüli nincs ebben. Ha viszont csak simán büdös volt rendes bejárni ahogy mindenki más, szóval csak különcködsz, akkor az számomra bizarr lenne, igen.
2019. júl. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem tudom. Nekem egy volt lany osztalytarsam egy ilyen 100 meteres szakaszon jarkalt egyenesen oda vissza. Kozben magaban beszelgetett, de amugy nem volt bolond, kesobb a beszelgetest el is hagyta.

Masik meg korbe korbe jarkalt, szinten az elejen beszelgetve.

Na hat ilyen pasi nem kene, ez biztos.

De most az, hogy nem kenyszerszeruen osszevissza jarkal, hat oly mindegy, hagy menjen xdd

2019. júl. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne bizar? Én is folyton rohanok valahova dolgokat intézek. Ez teljesen normális.

16L

2019. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!