Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek volt már ehhez hasonló....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek volt már ehhez hasonló. Sztorija? 18/f

Figyelt kérdés

Öcsémnek van egy kis elektromos autója és ha úgy van néha elszoktunk menni vele, én biciklivel,, ő meg azzal az elektromos autóval 😁😅

És hát jön velem szembe egy fiú csapat köztük 1de csak egyetlen 1 lány 😯🤭🤫😍😍😍

És jönnek velünk szembe.

Ugye megyünk megyünk én figyelem az utat, nagyon nem is nézem őket hogy kik azok... Egymáshoz érünk és hát azért mégis csak rá nézek arra a társaságra és arra a lányra aki egyedül ment velük elől 5 fiú volt +1 lány közöttük.

És hát azt vettem észre a lánynak kicsit le volt hajtva a feje ( nem nagyon) de nem is a fiúkkal beszélt nem is a telefont nyomta nem is a öcsémet nézte, hogy milyen aranyos.

Hanem engem.😍😏🙄😁

És hát én is csak egy pillanatra őt néztem. Mikor rá pillantottam a lányra, ez a büdös köjök épp le lépett a pedálrol és megállt az autó.

Én meg mögötte szépen gurolok a biciklivel nézem a lányt egy pillanatra, és ez meg megáll előttem majdnem átt estem rajta. Amúgy egy kicsit mosolygott a lány 🙂😍 de csak egy picit.

És nagyon szép lány volt olyan akit én megálmodtam.

Nem volt rajta smink.

Egy sportos tehát ilyen sport táska volt rajta szökés barnás haja volt 😍😍😍😍 szépen ahogy kell fel volt öltözve.

Tényleg 😍😍🙁 szép 17 éves lehet.


Na és jövünk vissza felé már az állomásról és a majdnem ugyan ott ahol láttam azt a lányt a fiúkkal, van egy zebra ott gondoltam átmegyünk.

És mikor még nem értünk oda a zebrához kiszurtam egyből azt a lány megint jön, azokkal a fiúkkal csak visszafelé, és a zebrán fognak ők is átt jönni.😯😯😍😍😍

Huuuu mondom öcsémnek! itt megyünk át jó!!!

Már láttam messziről, hogy a lány is észre vett és nézett.

Erre oda érünk a zebrához, mondom öcsémnek lassan vigyázz!!!

Jön átt a lány a fiúkkal néz engem én is nézem őt.

De már megint csak egy pillanatra mert most meg a kollégám üvölt ki a kocsiból Szia kis tesó, nagy tesó 😆😅😅

Ott a lány pont ott ment már el mellettem csak egy pillanatra tudtam rá figyelni mert a öcsémre is kellett figyelni meg kiáltottam egyet a kollégának helló szia!!!!!😂🤣

De akkor már mögöttem volt a lány.

De biztos megtudta az, hogy köszönni nagyon is tudok még üvöltve is 😆😅

Aztán vissza néztem még rá 2x is és csak ment de annyira de szép volt és.... de hhhjjj😞☹️

Nem tudom egyszerű .....


Miután haza értünk én még visszament biciklivel hátha látom a lányt de nem láttam..de egész végig azon gondolkodtam milyen jól el lennének együtt miket csinálnánk csak álmodoztam....😕☹️


Olyan szép volt a lány de az a bajom köv alkalommal nehezen ismerem meg mert tényleg csak egy pillantás volt semmi több és olyan szép helyes volt.. egy rendes termesztes lány akin nem lóg semmi extra dolog a testén semmi egyszerűen nincs agyon sminkekelve és egy teljesen jó ízléses ruhába volt.


Na mindegy álmodozok még egy kicsit.😍😍😍 Róla!


De akinek van, vagy volt ehhez hasonló sztorija az ha gondolja ossza meg velem.

Hogy neki sikerült-e valami vagy bármi jó tanácsot szívesen fogadok!

Hogy hátha mégis valami összejön.

Bár én nem hiszem, hogy fogom már látni.😞😕

Van egy olyan érzésem...☹️

Előre is köszönöm!😊

18/f


2019. júl. 21. 08:46
 1/7 SIDLER22 ***** válasza:
100%
Nem 😀😃😄😁😆😅😂🤣😭😗😙😚😘☺️😊😍🤩🤗🙂🙃😉😋😛😝😜🤪🤔
2019. júl. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló!

Köszi!😁😋😋😝😝😝😇😒

2019. júl. 21. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Nem bántásképp, de elképesztően komolytalan és gyerekes ez a rohadt sok emoji. Kicsit olyan 14 éves tinilányka benyomást kelt. Lényegtelen.

Egyébként igen, velem is sokszor megtörtént, hogy rápillantottam egy lányra és 5 percig, egy óráig vagy akár egy napig is róla fantáziáltam. Nem olyan nagy ritkaság, főleg ha huzamosabb ideig egyedül vagy.

2019. júl. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
El is élveztél, miközben írtad?
2019. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt mindenki figyelt mindenkire. Figyelted az öcsédet is és a lányt is. Ő titeket, az öcséd titeket, a lány haverjai titeket és a lányt, a te öcséd és a kollégád pedig a lányt és a barátait. Köztben mindenki pillantgatott mindenkire :)
2019. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Aztak
2019. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hirtelen fellángolás, majd elfelejted és valszeg nem futsz bele mégegyszer
2019. okt. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!