Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem válaszol az üzenetekre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem válaszol az üzenetekre, de mégis érdeklem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel két hónapja beszélünk online, egyszer randizni is voltunk már, ott megbeszéltük, hogy rendes kapcsolat több okból nem lehet köztünk(főként amiatt, hogy egyikünk elköltözik, és nem szeretnénk távkapcsolatot). Utána tovább beszélgettünk minden nap, a szokott stílusban, nem volt semmi probléma. Randi után egy hónappal vagyunk most, és már ötödik napja nem válaszol az üzenetemre, de az instagram sztorijaimat mindig az elsők között nézi meg. Nem írtam semmi sértőt neki, ráadásul egy beszélgetés kellős közepén voltunk, amikor "leláttamozott", de azt is úgy, hogy egy napig meg se nézte az üzenetem(korábban mindig max néhány óráig nem válaszolt). Azóta viszont kitettem majdnem minden nap sztorit, azokat ha nem is elsőként, de nagyon hamar megnézte, de utána se írt, tehát nem elfelejtett válaszolni. Viszont nem értem, hogy ha nem kíváncsi már rám vagy-egyébként még meg is értem, ha így van- nem szeretne már beszélgetni, mert esetleg talált egy lányt, akivel komolyra is fordulhat a dolog, akkor miért nézi meg minden sztorimat? Én ha eddig valakiről nem akartam tudomást venni akkor nem néztem meg semmijét, ezt viszont nem értem. Főleg azért bánt a dolog, mert olyan srácnak ismertem meg, aki ennél tökösebb, mint hogy simán ghostoljon valakit. Mellesleg ő már felnőtt is, és eddig mindig érett viselkedést is mutatott(Én 18 leszek, ő a 23-hoz közelít).

Valaki volt már hasonló helyzetben? A beletörődésen kívül lehet valamit tenni?:D

(Kérek szépen mindenkit, főleg az idősebb tagokat, hogy a lekicsinylő, "milyenvilágbanélünk" "eznemiskapcsolat" "szánnivalóonlinefiatalság" jellegű kommentektől kíméljen meg, szerintem sem ideális helyzet, de hát nyilván azért vagyok itt tanácsért.)



2019. júl. 22. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ismerem a srácot, nem tudok pontos választ adni... De szerintem lehet a fiú nagyon akarta ezt a kapcsolatot és úgy tett, mintha megelégedett volna ezzel a kiegyezéssel. Szerintem vissza fog Neked írni, ha azt mondod normális csávó. Amúgy én is mindig megnézem a storyt, még akkor is ha haragszok valakire.
2019. júl. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem az lesz a legjobb, ha megkérdezed tőle, hogy most éppen mi a búbánatos p@csa baja van. Hátha erre rögtön válaszol.
2019. júl. 23. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!