Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja?

Figyelt kérdés

Suli vege ota nem kerestuk egymast. Kikosarazott majd hulyen viselkedett velem, amire en mar nemtudtam hogyan reagalni. Viszont ezekutan is mindig nezte az instagram torteneteimet, sot meg be is kedvelte, amit felraktam. Viszont en mar hebehoba neztem a torteneteit, mostanaban mar nem nagyon. Okbol, hiszen faj es rossz kedvem lesz tole. Utoljara mar o se nezte meg a torteneteimet, amit nem értek. Most ezt miert csinalja ha direkt csinalja? Sertodott lenne? Ezt a szakadekot hogyan lehet megoldani? Ugyhogy baratok voltunk es meg egy evunk van a sulibol?

19L



2019. júl. 23. 15:17
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg érdekelte, mi van veled,lehet,hogy neki is bűntudata volt. Engedd el((tudom, leírni könnyű..)) de ha van dolgotok egymással, bármit teszel, összekavarodtok. Ha nincs, akkor majd jön más ;)
2019. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerinted hagy a francba... kikosarazott akkor huzzon el a fenébe🤷🏼‍♀️Ne pazarold ra az ertekes idodet. Ha csak rá koncentralsz sose talalsz nala jobbat ( pedig van hidd el) nem erdemli meg hogy te vele foglalkozz. Az insta storya dolgot szerintem engedd el, olyan hulyeseg az egesz hogy megnezi e vagy sem. Ha vannak erzesei irantad akkot ugy is vannak ha nem latja az insta storyd. De szerintem tenyleg hagyd
2019. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!