Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel 2 éve ismerjük egymást

2 hónapja elkezdett nekem irkálni.

Napi rendszerességgel beszélgettünk e közbe volt neki egy 2 éves kapcsolata.

Többször is találkoztunk, közbe beleszerettem. Rajta is látszott h több is lehetne mint barátság de mivel barátja volt nem akartam közéjük állni.

Volt hogy napokat gondolkodtam mit csináljak.... Egyszer csak jön a nagy hír hogy dobta a pasija. Kb 2 hete .Itt jöttek a gondok...

Próbáltam nyugtatni meg ilyenek meg sikerült is jókat beszélgetni de most 1 hete teljes megváltozott. Mint ha kicserélték volna alig lehet belőle kiszedni valamit. Kérdeztem többször is mi baja nagy nehezen elmondta “most ilyen időszaka van hogy nincs kedve beszélgetni elvan egymaga, nem akarja hogy sajnálják. “

Mit tegyek?

Teljes össze volt


2019. júl. 24. 11:00
 1/5 A kérdező kommentje:

Előre is köszönöm.

Helyesírási hibákért bocsi😀

2019. júl. 24. 11:01
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Adj neki időt,míg feldolgozza!És ne kérdezz a szakításról,mert megviseli őt!
2019. júl. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%
Egyelőre csak barátként keresd, hívd el programokra, sétálni, strandra, fagyizni, stb., olyanokra, amikről tudod, hogy szereti. És várj türelemmel, hogy alakul-e valami.
2019. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
NE FAGGASD! Ha valaki egy ilyen dogon esik át, akkor nem feltétlen szereti, ha valaki erről kérdezősködik. Inkább elkéne terelni a gondolatait és nem rávilágítani arra, amire nem kéne. De mielőtt újra írogatnál neki más dolgokkal kapcsolatban, hagyj neki időt, hogy feldolgozza és térj vissza pár hé/hónap múlva. Én őt nem ismerem, ezért ne tudom. hogy ő hogyan kezeli ezt a helyzetet és meddig tart neki ezt helyretennie és feldolgozni, de ha nem hagy neki időt és csak "zaklatod" akkor a negatív érzelmek maradnak meg benne feléd és lehetséges, hogy megutál.
2019. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt 2 vées a kapcsolatom, csak majdnem fél. Szakítás után mintha kicseréltek volna. Párom nehezen fejezte ki érzéseit, én mindenre találtam szavakat. Beszédes voltam, és mindenről tudtam véleményt mondani. Azóta alig beszélek, akkor is rövid mondatokban, keresem a szavaklat, és nem tudom elmondani amit akarok, úgy ahogy az van, hanem valami más mondatok jönnek ki a számból. Szóval nem meglepő, hagyni kell szegényt, és beszélgetni próbálni más dolgokról, inkább róla, és a szívének kedves dolgokról, amik örömet szereznek neki a mindennapokban. :)
2019. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!