Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mihez kezdjek ezek után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezek után?

Figyelt kérdés
Elhagyott a párom egyik napról a másikra úgy, hogy nem is tudta megindokolni. Az előző barátja rendszeresen bántalmazta 3 éven keresztül és ott voltam mellette amikor szüksége volt rám, kihúztam a bajból. Ezt a lányt (fiú vagyok) 4 éven keresztül szerettem és mint mondtam mindig ott voltam mellette annak ellenére, hogy ő sokszor úgy viselkedett velem mint egy utolsó kutyával. 4 év után észre is vette, hogy létezem és 2,5 év után kidobott. Azért is kérdezlek titeket, mert kétségbe vagyok esve, nem értem vagy nem akarom megérteni azt, hogy amikor a rosszból kihúztam és törődtem vele, sose bántottam, mindig elkísértem mindenhova amikor beteg voltam akkor is, hogy ne essen bántódása miért nem volt képes adni még egy löketet ennek az egésznek? Mire lehet szüksége? Mit nem tudtam megadni neki? Miért kezel idegenként vagy inkább zaklatóként, mintha végig szenvedés lett volna ez az egész kapcsolat?

2019. júl. 24. 16:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Nem voltal férfi a szemébe. Ahogy viselkedtél meg is értem, kinek kell egy ilyen csicsk@? Lehet lepontozol, de sajnos ilyenek a nők, saját borodon tapasztaltad meg, ne fuss utana, csak még lejjebb süllyednél. Ja és veled volt a hiba, az hogy o egy retek az mellékes.
2019. júl. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy a férfiassággal lenne probléma, az előző barátja sosem segített a háznál amikor náluk volt, én fát vágtam, állatokkal dolgoztam (segítettem az apjának). A szexel sem volt probléma, mivel az előző barátja nem hogy kielégíteni nem tudta, de percek alatt elment és kidőlt, én voltam az akivel először átélt egy csomó olyan dolgot, amiről azt hittem igazából nem is létezik. Ha "töketlen" lettem volna akkor teljes mértékben jogos lett volna a kérdésemre adott válaszod. a csicskaság és a törődés, féltés nincs egy szinten szerintem.
2019. júl. 24. 16:13
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
A nők azt szeretik ha ők futnak utánad és nem fordítva, én még soha nem találkoztam értelmessel , kezeld őket úgy mint egy tárgy :D
2019. júl. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát erre már gondoltam, csak úgy érzem hogy van még olyan lány aki tudná értékelni a törődést, csak nem tudom érdemes-e keresgélni. Lett volna azóta alkalmam szűz lánnyal együtt lenni, de nem voltam képes rá, mert ő érzéseket táplált irántam én meg semmit és nem én akartam lenni az első "rossz" tapasztalata.
2019. júl. 24. 16:48
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom a második válaszoló egy rusnya szar, akinek ráadásul még agya sincs, éppen ezért még soha nem jött össze neki egy normális párkapcsolat sem, szóval marad az önsajnálat és a nőgyűlölet, mert ez a legkönnyebb út. :D
2019. júl. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik még csaj akinek a törődés kell, találtam is egyet. Sokáig tartott, de megvan. :D Nem tudom felfogni, hogy ha szeretetből kedveskedsz vele az miért rossz. Én meg nem akarok direkt paraszt lenni azzal akit szeretek.
2019. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát nyilván ennyi alapján nem nagyon lehet a kapcsolatba belelátni, de nagy eséllyel csak egy töltelék voltál, azaz a bántalmazó kapcsolat utáni átvészelő időszakot veled szánta átvészelni. Ahogy viselkedett veled, tökéletesen mutatja hogy abszolút nem tisztelt és érdekelte hogy mi van veled, valóban annyira voltál tartva, hogy kiszolgáld az igényeit, minden más lényegtelen volt.


A szex azért volt olyan amilyen, mert ott is a saját önzősége vezérelte, tehát megadtad neki amire szüksége volt. Mivel bármit csinált te engedted neki, ezért tudta hogy bármikor előszedhet, ugyanúgy kiszolgálod. Esélyes hogy a bántalmazó kapcsolatban ő is olyan traumákat élt át, ami erre vezérelte, de mind a kettőtök sáros.


Most kéne összeszedni magad és átértékelni mindent, amit átéltél. Bántalmazó kapcsolatban voltál, amiből nem lesz kis meló kilábalni, erre készülj fel. Akár kérd szakember segítségét is.


Illetve készülj fel arra is, hogy idővel visszatér és akarja majd megint a figyelmet tőled, mert épp szr napja van vagy nincs aki simogassa az egóját. Persze minden marad ugyanúgy mint korábban, szóval megváltozni nem fog, ezért a reményt minél hamarabb vágd el.

2019. júl. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Továbbra sem ertem az egesz szituációt, miért mentunk at ennyi mindenen ha lehet, hogy csak menedéknek voltam jó semmi másra, hogy tud egy ember ilyen hosszú időn át színészkedni vagy köntörfalazni?

2019. júl. 25. 15:46
 9/13 anonim válasza:

Szia! Abszolút átérzem amit írtál! Én is hasonlóképp jártam pár évvel ezelőtt, csak én nőként.


A leírásod alapján valóban egy kis menedékként voltál jelen az életében, amivel most piszokul megbántott mert szeretted. Tudom, hogy most nagyon fáj és nem érted a miérteket, de hidd el, majd megtalálod azt az embert az életedben aki igenis értékelni fogja azt a sok törődést és szeretetet.


Ilyen történetek olvasása után én szégyellem magam az ilyen "nőtársaim" miatt. :/


Szóval fel a fejjel, és ne keresd a válaszokat.

(Sajnos ezekre nincsenek, bármennyire szeretnénk)

Te mindent megtettél és megadtál amit tudtál! Innentől nincs több kérdés :)

2019. júl. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves #9-es, köszönöm válaszodat, remélem azóta tényleg megtaláltad azt akit kerestél! Majd lesz ahogyan lesz, de az utóbbi 1 és fél hónap olyan mintha fél év telt volna el azóta.
2019. júl. 29. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!