Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem tud békén hagyni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud békén hagyni?

Figyelt kérdés
2 hónapig jártam egy lánnyal aztán megcsalt, beállított úgy, hogy verem, ezt állította a barátnőinek! Haveromtól tudtam meg, hogy megcsalt, mert ő azt mondta, hogy egyedül van! 1 hónap azóta eltelt, nagyjából elfelejtettem, erre tegnap feloldott a a tiltás instán(azért tiltott, hogy ne lássam az instáját!) és felhozza, hogy mekkora szemét vagyok! Erre bepöccentem, és megírtam neki, ha nem hagy békén, akkor lemegyek hozzá és őt is meg a gyereket is szétverem! Ma kB 3x hívott! Letiltottam, de van egy oldal (Tellonym) ott végig hazudik, meg engem ócsárolt! De a barátainak is hazudott, és kB azt írta, hogy neki nem kellenek barátok, hozzám mindig futott, mert összeveszett a barátaival! Szerintem klinikai eset!

2019. júl. 25. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Tiltsd le te
2019. júl. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondd meg neki hogy vegye be a mániájára a gyógyszert
2019. júl. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Neked van ennyi eszed.... mit foglalkozol vele?

Fontos ismerőseidnek írd meg az igazat, bizonyítsd, ha van bizonyítékod és ennyi.

2019. júl. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
A nők már csak ilyenek.Mind pcihopata állat.Úgy vernek át,aláznak meg,és tesznek tönkre,hogy az döbbenet.Van 1 cimborám,aki a lány hazugságai végett,3 év 6 hónap börtönt kapott,csak azért,mert nem volt pofája odaállni és megmondani hogy szakítani szeretne.Inkább rendőrségre ment,azt hazudva hogy megerőszakolta a barátja.El lehet dönteni,kell nő vagy sem!!
2019. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 SIDLER22 ***** válasza:
100%

Ezért kell nagyon megválogatni, hogy honann szedsz fel csajt. Volt egyszer egy faluhelyen élő haveromnak falusi csaja. Ilyen Mónika show-s csaj volt. Úgy akart pénzt kiszedni a gyerekből, hogy a lány a saját anyjának a vizeletébe beletette a terhességi tesztet (mert terhes volt az anyja) és elküldte a srácnak, hogy "miattad terhes lettem úgyhogy fizesd ki az abortuszt.".


Persze vannak kedves és jó lányok is...

Valahol biztos...

Én még nem találkoztam velük.

2019. júl. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy a lány viselkedése sem volt épp tiszteletteljes és igazságos veled szemben, de te se vagy egy okos teremtés, ha ilyeneket írsz, hogy "szétvered".

Felesleges csata, ne menj bele, mert csak húzzátok egymás idegeit és "köpködtök" egymásra. Le kell szarni, tudom, nehéz, de számtalan igazságtalan helyzet fog még az életben érni, illetve még ennél is több idióta emberrel fog az élet összesodorni, tehát meg kell tanulnod elengedni az ilyen helyzeteket, mert csak felesleges stresszt okoznak és az ember nem tud belőle jól kijönni.

2019. júl. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"2 hónapig jártam egy lánnyal aztán megcsalt, beállított úgy, hogy verem, ezt állította a barátnőinek!"


"Erre bepöccentem, és megírtam neki, ha nem hagy békén, akkor lemegyek hozzá és őt is meg a gyereket is szétverem!"


Tökéletes, ő csak hátradől és élvezi a show-t és hogy az áldozat szerepében tetszeleghet. Gratulálok, sikerült elérni amit akart és önként mentél a fszerdőbe.


Mindent azért csinál, mert figyelmet akar és ezzel a drámával megkapja, mellette mindenkinek tudja mutogatni hogy mekkora agresszív állat vagy, nézzétek miket írogat. Az új pasijának meg beadhatja hogy milyen sz*r exe volt, fenyegette és bántotta. Hát kb. ennyi.


Tiltás, törlés, semmire nem reagálás, mert mindennel csak eteted.

2019. júl. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!