Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg túlreagálom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túlreagálom?

Figyelt kérdés
A párom nem rég a nyaralásunk alatt megkérte a kezem. Másnap sétálgattunk a strandon amikor elhatároztuk, hogy veszünk egy labdát csak úgy dobálgatni, ne mindig csak a nyanya vizben poshadjunk (mondjuk ez nem légyeg) kijött egy csajszi aki figyeli nem lopsz-e el semmit vagy hogy segítsen. Szóba elegyedtünk ezzel a csajjal majd én bementem fizetni,amikor kijöttem véleményem szerint a csaj egy kicsit ráindult a vőlegényemre, dicsérgette ami persze imponál egy fiatal férfinek mondjuk szerintem szánalmas, hogy ennyire rámászik egy lány valakire. A vőlegényemnek fülig ért a szája természetesen. Mikor eljöttünk szóvá tettem ezt a dolgot és bevallotta, hogy amúgy tetszik neki a csaj és szép a szeme szép az arca stb stb.. Még hozzá is tette, hogy ha hamarabb megismeri nem kérte volna meg a kezem -, - Azt mondta ez csak vicc volt ne vegyem már konolyan de én viccből álmomban se mondanék ilyet. Borzasztóan fáj a dolog annyiszor mondtam már neki de szerinte túlreagálom hisz azóta eltelt 1 hét rég itthon vagyunk, minden a régi. Csakhogy én ezen nem tudom túltenni magam állandóan ezen jár az agyam. Tényleg túlreagálom vagy azért jogos a felháborodásom?
2019. júl. 26. 04:08
 1/6 anonim ***** válasza:
8%
Ennyire ne legyél féltékeny. Mindenkinek jól esik ha dicsérik, a vőlegényed nem tett semmit. A poénról meg.... Ezen ennyit pörögni, barátnőmmel hasonlóakat poénkodunk folyamatosan. Ha ennyire zavar beszéld meg vele.
2019. júl. 26. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

"bevallotta, hogy amúgy tetszik neki a csaj és szép a szeme szép az arca stb stb.. Még hozzá is tette, hogy ha hamarabb megismeri nem kérte volna meg a kezem"


Azért érdekesek ezek a mai párkapcsolatok. Régebben egy ilyenért akkora maflás járt volna hogy a fejem leesik. :D

Most meg már természetes. Ilyet mondani -akár poénból is- annak akinek nem rég kérte meg a kezét primitív dürhőségre utal. Nem lesz ez hosszú kapcsolat ezt borítékolom.

2019. júl. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
5 éve vagyunk együtt ha ez neked nem hosszú akkor nem tudom mi számít annak :D nem két hét után kérte meg a kezem mint a mai fiatalok esetében. Ennél több és nagyobb gondokon mentünk már keresztül nem gondolnám hogy egy ilyen megjegyzés miatt lenne vége
2019. júl. 26. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Ó, látom megjelent az öntudat. Ha ilyen nagyon faca kapcsolatban élsz minek tetted fel ezt a bugyuta kérdést?

Lépj tovább és törődj bele abba ami történt.

Ennyi. Pfff....

2019. júl. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad van! Tényleg felesleges volt feltennem a kérdést, elfelejtettem ide milyen okos és bölcs emberek járnak és hogy a kérdező mindig hülye...
2019. júl. 26. 11:41
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért meg kell hogy védjem a kérdezőt.

Lehet poénkodni meg minden egy párkapcsolatban, de azért egy bizonyos határt húzzunk már meg. Ilyet biztos nem mondanék a barátnőmnek, főleg ha előtte kértem meg a kezét, mert ez az ilyen ha nincs ló jó a szamár is. Csak azért kértem meg a kezed mert nem találtam jobbat ez az azért így is lejöhet egy nőnek.

És nem mindenki egyforma, lehet ez másnak nem esne rosszul, neki igen.

Szóval ülj le a pároddal, és mondd meg neki, hogy ha lehet az ilyen fajta poénokat hanyagolja mert neked nem esik jól.

Viszont utána már ne kattogj ezen ha megbeszéltétek.

2019. júl. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!