Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti hogy viszonyulnatok ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Christin Chasor kérdése:

Ti hogy viszonyulnatok ha a baratnotok nagyon megharagudna ratok esetleg a baratsagnak is veget vetne azert mert ujra osszejottel es exeddel?

Figyelt kérdés
1 honapja szakitottam az elso baratommal de igazabol egyszer sem ereztuk hogy igazabol szakitottunk volna, folyamatosan ugyanugy beszeltunk, nagyon jol elvoltunk talalkozgattunk, igazbol minden regi seb nagyon hamar osszefort es ossze akarunk ujra jonni. Viszont egy baratnom se tamogatja a dolgot es sajnos el tudom kepzelni hogy sokuk annyira megharagudna hogy akar nem is beszelne velem tobbet. Szerintetek helyes reakcio ez? Mit tegyek?

2019. júl. 28. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hiába szereted, ha sokan mondják, hogy ne jöjj újra össze a sráccal, annak tuti oka van.

Nekem van olyan barátnőm, akit otthagynék, ha visszamenne az exéhez, mert nem nézném végig, ahogy teljesen tönkreteszi...

2019. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy milyen ember az exed, hogy mi miatt szakítottatok. Így elég nehéz megérteni barátnőid álláspontját. Viszont, szerintem az nem barát aki egy ilyen miatt képes lenne megszakítani a kapcsolatot.

Nekem is jött össze barátnőm az exével, aki mellesleg egy p*cs volt, de támogattam, mert szerette, és soha nem mondtam volna neki olyat, hogy emiatt nem beszélek vele.

2019. júl. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!