Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek tényleg szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy fiúval, aki egyszer ott hagyott az exe miatt, de újra össze jöttünk, mert hogy tévedett, stb..

Azóta nem is beszél exével, de fura, hogy már rég együtt vagyunk és néha, ha mondom neki, hogy szeretlek, akkor nem nagyon reagál rá semmit.. Régen az exével egy csomó közös képet kitettek, nyilvánosan szeretlekeztek, stb. Velem még csak magunknak sem csinál közös képet. Vagy az exének volt beállítva becenév, nekem nincs, ilyen gyerekes aproságok, de lehet van jelentesük?


2019. júl. 30. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
B terv vagy amíg nem jön egy jobb csaj:D
2019. júl. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jól mondja az első.

Egy B terv vagy neki,és erről te vastagon tehetsz.

2019. júl. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el őt, ne hagyd, hogy ilyen módon (vagy bárhogy máshogy) kihasználjon, csak magadból csinálsz hülyét
2019. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!