Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják hogy nem lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják hogy nem lehet feltétel nélküli szeretni?

Figyelt kérdés
Alapvetően két tipus van. Legalább is ezt mondják. Aki feltétel nélkül szeret, és aki valamiért szeret. Nekem mind a kettő típusból van ismerősöm. Az egyik boldog párkapcsolatba élte le az életét, a másik pedig állandóan másik nő után futkosott, és keresi az igazit. Egyik sem olyan hogy fűvel fával összefekszik. Az egyiknek sok tartós kapcsolata volt, amely volt hogy tartott három évig vagy négy évig. Azért mert egy bizonyos dologba szeretett bele, és ezért ragaszkodott a másikhoz. A gond ott kezdődik hogy az emberek változnak, senki sem marad ugyanolyan. Lehet hogy a kezdetén olyan amilyet ő keresett, olyan tulajdonságokkal van megáldva amit ő eltervezett hogy csak az kell neki, és csak olyan kell neki. Ez olyan mint aki csak valakinek a külsejébe szeret bele, a szépség mulandó, egyáltalán nem biztos hogy aztán is ugyanolyan lesz. A másiknak csak egy párja volt, első látásra beleszeretett. Persze nem azonnal jöttek össze elöszőr megismerték egymást. De abba hogy szeretik egymást nem volt "de", vagy "ha", mert nem valami miatt szerették egymást. Működött köztük a kémia. Elhatározták már az elején hogy ők együtt élik le az életük, és ez így is lett. Van két gyönyörű gyerekük, és nem ment tönkre a házasságuk. Nem volt kérdés hogy miért szeretik egymást, egyszerűen csak szerették. Persze volt hogy alábbhagyott a lang, de akkor sem adták fel. Megtudtak bocsátani egymásnak, és hűségesek maradtak egymashoz. Tehát ápolták a kapcsolatuk. Szerintem igenis lehet úgy szeretni valakit hogy feltétel nélkül, sőt szerintem ez az igazi szerelem is. Az hogy nem azért szeretem a másikat hogy "de" vagy "mert".

2019. júl. 31. 17:19
 1/1 Papucs112 ***** válasza:
65%
Mi itt a kérdés? Szerintem feltétel nélkül csak a gyerekedet tudod szeretni, ha mondjuk a szerelmedről kiderül hogy baltás gyilkos egyből kidobod. A gyereket egy JÓ anya soha nem hagyja el.
2019. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!