Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek jól csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól csináltam?

Figyelt kérdés
2 hónapja szakított velem a barátnőm, és ezt így terveztem el! Mivel 70km re lakik tőlem, és nem tudok állandóan mellette lenni, ezért szakítani akartam vele, mert láttam rajta, hogy szenvedett! 2 hétig semmibe vettem és el is értem a célomat! Megcsalt! Kicsit fájt, de szerintem helyesen tettem, amit tettem! Sokszor mondta, hogy ha elhagyon, akkor öngyilkos lesz még hasonlók, ezért is döntöttem ez mellett, mert a harag elfelejti a fájdalmat! Szerettem, de csak fájdalmat okoztam neki, most utál és megvert! Nem tudja, hogy ezt akartam elérni, mert szerintem csak rosszabb lett volna ez a kapcsolat, ha tovább húzzuk!

#szerelem #bánat #jócselekedett
2019. júl. 31. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem csináltad jól. Nem kiprovokálni kellett volna a szakítást, hanem nyíltan elmondani, hogy neked ez így nem jó és legyen vége.

Egyébként a lány se normális, hogy 2 hét alatt már meg is csalt, csak mert haragudott.

2019. júl. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szülei is mondták, hogy az elöző palija dobta és a lány ez miatt felvágta az ereit, ezt akartam ezzel elkerülni, hogy inkább utáljon, de ne tegyen kárt magába! Így kívűlállóként lehet mindent mondani, de a lány nagyon labilis volt és az is! 22 éves vagyok a lány 17!más kiutat nem láttam! Meg még nagyon gyerekes volt, és én ezt már kicsit kinöttem!
2019. júl. 31. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!