Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mire gondolhatott/cèlozhatott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Mire gondolhatott/cèlozhatott ezzel a baràtom?

Figyelt kérdés
A baràtom inkàbb a pufibb lànyokat szereti...Nos èn azóta fogytam ès meg kèrdeztem őt hog6 szeretné hogy hìzzak?Mert làttam rajta hogy nem tetszik neki valami.Mondta hogy igen és hogy pufi helyett már sovàny vagyok.Ezutàn kèrdeztem hogy neki tènyleg ennyire bejönnek a pufi lànyok? Erre bólogatott...vajon vèlzott valamire?Tàn arra hogy màr nem vagyok neki elèg vonzó mert ő szerinte nem vagyok elèg pufi?Hisz van rajtam 2-3 kg felesleg...Mit gondoltok,mire cèlozhatott vagy csak èn gondolom túl az egèsz dolgot?

2019. aug. 1. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Figyu tudom nehéz felfogni, de te hogyan érzed jobban magad? Így vagy a régebbi formádban.

Másik kérdés: akkor a barod a kinézetedért szeretett? Mert ha ennyire bántja, hogy fogytál, ami nem könnyű, akkor szakíts.

2019. aug. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne, fogytál, egészségesebb lettél.
2019. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én szakítanék vele. Lesz még másik. Ha fintorog a mostani külsődre, akkor nem szeret téged igazán. És ha már most fintorog, és nem talál szépnek, pl mondjuk veled maradnál 70 évet,és akkor pl öregen meg mégjobban kifogásolná ezt. Szerintme nem vagytok ti egymásnak valók. Ha ezt így kifejezetten, akár rendszeresen kifogásolja és szóvá teszi.

Te az ő kedvéért ne hízzál, nem baj, hogy lefogytál, teljesen jó. Csak azért azt se vigyed túlzásba értelemszerűen:) Az ő kedvéért ne ronts az egészségeden , ne változtass külsőleg; hanem majd ha szeret, vagy majd AKI szeret, elfogad téged olyannak , amilyen vagy; adott esetbe' szép, karcsún is.

2019. aug. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Ha az én párom a külsőm alapján ítélne engem már rég elhagytam volna ;)

Egyébként pedig akkor beszélj vele erről amikor csak ketten vagytok és nyugodtak,mond el neki te őszintén ,hogy te jól érzed magadat a bőrödben és ,hogy rosszul esik ,hogy meg akar téged változtatni.

2019. aug. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!