Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez a làny csak szórakozik velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a làny csak szórakozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy làny aki tetszik de sajnos van baràtja egy helyen dolgozunk és màr làttam pàrszor hogy tàvolról nézeget és pàrszor ràm is mosolygott de ha hozzà szólok feltűnően flegma és kerüli a szemkontaktust
2019. aug. 1. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem semmit nem jelent, hogy néz és mosolyog időnként. Egyszerűen csak ilyen.

Mivel van barátja, ezért ne is éld bele magad, hogy azért nézett rád, mert akar tőled valamit.

2019. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
94%
Amúgy ezt sose fogom megérteni, miért vágyik valaki olyan nőre aki a barátja mellett másokkal kacérkodik. Nekem ilyen nő tuti nem kellene soha, mert fennál a veszélye, hogy mellettem is ilyeneket művelne. Tartós kapcsolatra az ilyen alkalmatlan.
2019. aug. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
😂😂😂😂Nem szórakozik... Semmit sem csinál... Te viszont ne fuss utána
2019. aug. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem futok senki utàn 3-as mert nem szorulok rà csak kívàncsi lettem volna egy nő véleményére is de eggyik vàlasz se volt hasznos ment a dislike xd
2019. aug. 2. 11:43
 5/5 anonim válasza:
Fociban is van kapus, mégis lehet gólt rúgni...
2019. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!