Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm le akar feküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm le akar feküdni egy másik sráccal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőm eé én 1 éve vagyunk együtt és voltak már hullámvölgyeink, de megoldottuk mindig, de most feltett egy kérdést a minap, hogy lefeküdhet-e egy másik sráccal? ő úgy érzi hogy velem akarja leélni az életét de az bántja őt hogy én vagyok neki az első komoly kapcsolata és semmi féle képpen nem akar elvesziteni. a szive azt mondja neki hogy ne tegye, mert ez teljesen abszurd, de az agya azt mondja hogy "élnie kell még" és arra kér hogy engedjem meg neki és bocsájtsam meg...

2019. aug. 1. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Engedélyed ide vagy oda, ha itt tart már, hogy tőled, a barátjától kérdezi meg, akkor meg is fogja tenni.


Jobb lesz, ha véget vetsz a kapcsolatnak, vele akarsz egy "életet" leélni? Vagy lefekszik a másik sráccal és utána minden megy, ahogy eddig volt?

2019. aug. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Elvileg csak egy estéről van szó de tudom most részéről menne minden ugyan úgy de én felőllem nem tudom mi lenne utánna.
2019. aug. 1. 14:26
 3/19 anonim válasza:
87%
hány évesek vagytok? ha a barátnőd fére akar menni akar az engedélyed nélkül is fére megy aztán vagy meg tudod vagy nem..
2019. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
92%
Szakíts vele, ha veled akarná leélni az életét eszébe se jutna ilyen.
2019. aug. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%
te egy igazi hülye lehetsz.
2019. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
A legjobb barátja elől is titkolja hogy 1 éve együtt vagyunk és hogy együtt lakunk 3 hónapja..
2019. aug. 1. 15:27
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
Hát gyorsan ki kéne dobnod a csajt, az tuti...
2019. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire szégyell téged, miért vagy nég vele?

Ha ki akarja élni magàt, dobd, aztàn menj a dolgodra. Ha 2 év múlva talàlkoztok, lehet kész lesz elköteleződni.

Bàr most ha ennyire nem tudja senki, olyan, mintha csak azért kellenél, hogy a szükségleteit kielégítsd, és ne legyen egyedül. De ha lenne màs, jobb, azonnal menne.

2019. aug. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Esetleg ezek tapasztalatok? Volt már más hasonló helyzetben?
2019. aug. 1. 17:21
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez gyalázat... ilyet normális ember nem mond a párjának, hogy mással akar lefeküdni.
2019. aug. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!