Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tennél ha tudnád, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha tudnád, hogy akivel szeretitek egymást, nincs, nem lehet közös jövőtök?

Figyelt kérdés
Lehet az mondjuk betegség, szülők, költözés stb. miatt. Ezt a fantáziátokra bízom.

2019. aug. 2. 02:37
 1/9 anonim válasza:
82%

Sokat számít hogy miért gondolod így hogy nem lehet közös jövő!???

Ha a család miatt akkor nem igaz a szeretet... Ha igazán szeretitek egymást nincs olyan aki közétek állhat!

2019. aug. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Klau97hun ***** válasza:
Osztom az első véleményét
2019. aug. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a korunk miatt tudtam. Bár terveztünk -ez részemről rendben is lett volna- tudtam, hogy különböző okok keresztbe tesznek.

Megpróbáltam örülni minden napnak amit vele vagyok, amig vele vagyok. Megpróbáltam addig is, hogy mosolyogni, boldognak lássam.

2019. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Élvezd ki amíg lehet.
2019. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3Mennyi volt a korkülönbség?
2019. aug. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Szerintem azért általában ezek a problémák áthidalhatók, persze ez nagyban függ a szitutól, de ha nagyon szeretné mindkét fél, akkor nem sok akadályt látok.

De ha véletlen a könnyebb út jobban fekszik, akkor engedd el, jobbat úgyse tudsz. Iszonyatosan fog fájni, és valószínűleg örökre keserédes lesz az illetővel töltött idő emléke, de ez a 2 opcionális megoldás létezik.

2019. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a korkülönbség az, ami miatt nem lehet hosszútávon jövőnk. Először én sem hittem el, hogy létezik ilyen, de annyira egyformák vagyunk, egyformán gondolkodunk, hogy csak idő kérdése volt, hogy ne csak kedves ismerősökként tekintsünk egymásra. Aztán rájöttem, hogy szeretem, bárki bármit mondjon, és boldog vagyok, hogy nem hagytam veszni ezt a kapcsolatot, mert nekem is azt kell mondanom, hogy a kor nem számít. Szeretem őt, és bármit megtennék érte, ami kölcsönös is, és addig szeretném élni vele az életemet, ameddig csak lehet.
2019. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Mekkora ez a korkülönbség?
2019. aug. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi költözés miatt. 450 km távolság választ el minket. Nehezen viseljük, nem tudom mi lesz, de szeretjük egymást nagyon.


21L 21F

2019. aug. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!