Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van baratom 1honapja, viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van baratom 1honapja, viszont meg mindig nem tudtam megszeretni. Nem o lenne az "igazi"?

Figyelt kérdés
Regen nagyon vagytam kapcsolatra. Most hogy van, kevesbe. Nem vagyok szerelmes, es ugyerzem hogy mar unom az egeszet. Lefekudtunk, de nagyon megbantam es rossz elmeny volt ugy, hogy nem is élveztem. Egyszeruen nem erdekel. Se o, se a szexet nem kivanom. Eleinte kivantam, de utkozbe teljesen elillant nalam. O vallja hogy szeret engem, fontos vagyok neki. Szerintem elsiettuk. Mit tegyek? Adjak meg eselyt a dolgoknak vagy fejezzuk be?
2019. aug. 4. 07:01
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Túl gyors volt az egész. Nem tisztáztad, dolgoztad fel magadban azt, hogy miért is akarod. Azért hogy értékesnek/szerethetőnek érezd magad? tegyél fel magadnak kérdéseket és rájössz a válaszra. Általában sok ember azért "menekül" párkapcsolatba hogy érezzék azt hogy ő fontos, ő szerethető de ha önmagára alapjáraton nem tud így tekinteni, akkor nagy eséllyel hasonló dolog lesz a vége.
2019. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Fejezzétek be!
2019. aug. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csicuki ***** válasza:
65%
Igazából lehettetek volna lassabbak is de ha még mindig nem szeretedd meg, akkor nem hiszem hogy érdemes húzni sokáig a dolgot.
2019. aug. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom nem vártatok a szexre,mert rögtön meg is tettétek. Szerintem egy kicsit függeszétek (nem megszakítani) fel a kapcsolatot,és ha úgy érzitek (ez lehet akár 1 hét,vagy 5 hónap) újra elkezdhetitek.
2019. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első nem is kellemes
2019. aug. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!