Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm egyetemista, most...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondmeg miaz kérdése:

Barátnőm egyetemista, most kezdi az utolsó évét, és ritkán fogunk találkozni, hogyan bírjam ki?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretjük egymást, közös terveink vannak és mindketten komolyan gondoljuk. Ő egy csendesebb lány, de nagyon kedves és szimpatikus, a koliban körbe zsongják a fiúk és nagyon szeretik is mivel segítőkész és szerintem túl kedves is, bár nem csak a fiúkkal, hanem mindenkivel, és néha ki is használják a kedvességét. Szóval az a lényeg, hogy megpróbál hazajönni vidékre amennyiszer csak lehet, ha minden jól megy akkor minden héten pénteken, viszont vasárnap délután megy is vissza, tudom sok áldozatot hoz emiatt, és értékelem, csak nem tudom hogy hogyan fogjuk ezt bírni, tudom hogy nem csal meg és hűséges, viszont amikor elmennek bulizni ( kb minden héten egyszer) akkor nagyon stresszes vagyok és néha össze is kapunk, szóval azt szeretném kérdezni, hogy milyen tippeket tudnátok, tanácsokat adni, amivel könnyíthetem a kettőnk dolgát? Szerintem az zavar a legjobban, hogy a társaság amiben van 90%-a fiú, de a szórakozástól nem akarom megfosztani, szeretnék jó barátja lenni.

2019. aug. 5. 14:32
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%
Ha ennyire stresszben vagy miatta, akkor miért vagy vele?? Szerintem teszteld le, hogy mennyire szeret téged. Ha állandóan fiúk veszik körül, az is gyanús. Szerintem nyisd ki a szemed és nézd más milyen irányból ezt az egészet.
2019. aug. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azért stresszelek rajta, mert félek hogy elveszítem. Miután összejöttünk még 3 hónapot volt fent Pesten, most a nyár minden napját együtt töltöttük, és félek hogy amit felépítettünk azt lerombolhatja a távolság, az a 3 hónap teljesen jó volt, viszont most legalább 6 hónapot így kell átvészelnünk, utána költözök fel.
2019. aug. 5. 14:46
 3/13 anonim válasza:
0%
Úgy látom nem veszed figyelembe a válaszomban a lényeget! Az már rég gáz, ha egy rahedli fiú veszi körül! Vágod??
2019. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogyan teszteljem?
2019. aug. 5. 15:51
 5/13 anonim válasza:
10%
Hány éves vagy?? Egyébként én azt tanácsolom, hogyha van Facebookotok, akkor te csinálj egy fake profilt és írjál neki, hogy ismerkedni szeretnél vele meg stb... Én ezt tudom tanácsolni. Aztán lesz, ami lesz.
2019. aug. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi régebben hetente csak egyszer tudtunk találkozni. Szóval szerintem ez még jó.
2019. aug. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kulfoldi a baratom es majus ota most tudtunk talalkozni (majus elott minden heten vagy kethetente 2 napot) es o is feltekeny, mert nekem is foleg fiu barátaim vannak. Hidd el,nem csinal semmit, hisz regota baratok gondolom, ahogy en is veluk es soha semmi nem fordult meg az o fejukben sem es az en fejemben sem. Nem hiába van veled es nem veluk, akiket kb minden nap lat.. rajuk testvérkent tekint, akik megvedik ha valaki beszol neki vagy megbantja ot.. ne aggodj

Ha teheted neha neha latogasd meg te ot vagy ajanld fel,hogy neha te fizeted a jegyet

2019. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vedeni akarom, de ne anyazz be neki. Tenyleg nem a legjobb otlet masik profilrol irogatni neki es tesztelni.. ha az en barátom csinalna ezt es rajonnel, egyből szakitanek vele.
2019. aug. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
(Elnezest az ekezetek hianyaert) hat az elso valaszolok tanacsait a kukaba dobnam. Tavkapcsolatban elek...nem videk-budapest hanem budapest-kulfold. (En vagyok kulfoldon, baratom otthon) Szereted? Tenyleg szereted? Akkor kibirjatok. Atveszelitek. Beszeljetek meg hogy egy heten 1x legalabb felhivjatok egymast (skype messenger barmi) es hogy minden nap beszeltek valamennyit. Nekem is sok fiu baratok van na es? :D nem ez hatarozza meg egy ember huseget. Inkabb foglald el magad! Csinalj programokat, kezdj valami ujba. Ez a legfontosabb. Hidd el nekem az a 6 honap hipp hopp eltelik. Ha tenyleg szeretitek egymast semmi. Es utana ottvan egy egesz elet amit egyutt elhettek le. Szoval 6 honap vs. Egy elet. Azt hiszem egyertelmu! Sok sikert!!!
2019. aug. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Elozo valaszolonak: nem tudom, hogy milyen jogon dobalnad a kukaba a hozzaszolasunkat/hozzaszolasomat, hisz en is tavkapcsolatban elek ugyanugy,mint te, azert van mpst meg tavolabb,mint eddig,mert sorkatona, gondolhatod,hogy nem egy leanyalom.. utana visszajon, de meg akkor is csak az egyik szomszedos orszagba, hogy tobb penzt keressen amit a kozos jovonkre tartogat
2019. aug. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!