Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Kiszerettem belöle vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem belöle vagy átalakult az érzés valami komolyabbá vagy még szeretem cska nem az az elsödleges érzelem? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy barátnöm akit nagyon szerettem de mostanra inkább csak mint barát tkeintek rá de ha valamelyik másik fiu a közelébe megy vagy bezsélgetnek féltékeny leszek és szeretem még de szerintme nem ugy viszont külsöte is bejön és tök cuki lány de van egy másik akibe meg szerelmes vagyok ugyjogy szeritnme nem is tudnék mindkettejükbe az lenni és nem tudom folytassam e a mostani lánynla a kapcsolatot mert jo hozzám és tök jol megértjük egymást
2019. aug. 5. 15:06
 1/1 Csicuki ***** válasza:
54%
A szerelem változik. Általában egy jó kapcsolat a legjobb barátunkkal sokkal könnyebb mint a fellángolások útján járni. Ez egy természetes jelenség a szerelem hol erősebb, hol gyengébb, néha másiránt érezzük de mi döntjük el, hogy kivel leszünk. És a szerelem érzete vissza vissza tud térni ugyanahoz az emberhez.
2019. aug. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!