Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitől történt ez meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől történt ez meg?

Figyelt kérdés
A baràtnőm úgy viselkedik mintha ő lenne a búval ba**ot férfi aki még a pàrjàhoz se bújik. Én az a fajta férfi vagyok aki maximálisan elvàrja a szeredgetést, de tiszta olyan mintha fordított szerepben élnénk. Ő alakítja a morcos nahh nesze itt egy puszi férfias szerepet én meg férfi létemre az àllandóan mosolygó szeretettre éhes női oldalt. Mit tegyek, hogy újra én legyek a férfi a szerepben? 2 éve élünk eggyütt.

2019. aug. 5. 21:37
 1/2 anonim ***** válasza:
81%
Már nem azért, de egy normális kapcsolatban nincs olyan fél, aki olyas fajta hogy " nesze neked, itt egy puszi"... A szerelmesek nem így viselkednek. Nyilván van amikor én is magamba fordulok olyankor vagyok általában szomorú és sajnos ez rajtam meglátszik, de azért van egy határ.
2019. aug. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Beszéld meg vele... Elhiszem nehéz és nem tudsz hogy bele kezdeni de a beszéd mindent megold. Az is lehet hogy már nem érez úgy irántad mint eddig. Sajnos ez is meg eshet. Ezért kell vele ezt meg beszéld
2019. aug. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!