Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megismertem nyaralás alatt egy külföldi fiút aki belémesett,de van egy kapcsolatom is ami 2 éves. Nos ez a srác el akar jönni engem meglátogatni a városomba nyár végén megbeszéltük hogy barátok vagyunk de mégis úgy viselkedik mintha nem lennénk azok. Azt mégse mondhattam neki h ne jöjjön mert az bunkóság és kellenek a külföldi kapcsolatok csupán annyit mondtam h hotelt vegyen ki ne nálunk aludjon mert a szüleim nem ismerik de ettől tudunk találkozni. Kicsit félek tőle hogy mi lesz mert a párom se akarom elveszíteni de a fiúval se akarok rosszba lenni

2019. aug. 5. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerű. Szüleid úgy tudják barátnőddel talizol barátod szintén (ha rákérdez vagy ha elszoktad neki mondani) a barátnődnek jelzed hogyha úgy van falazzon (nem kell tudnia az okot ha nem akarod) a sráccal meg simán találkozhatsz ebből nem lesz baj ha nem képtek át egy bizonyos határt (nincs puszi csók vagy tipi-tapi)
2019. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de nem szeretek hazudni ajj olyan bonyolult helyzetbe kevertem magam
2019. aug. 5. 22:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha nem tudsz hazudni akkor nem tudok mit mondani nagyon


Ez egyébként nem akkora probléma amit tenni akarsz.


De akkor mond el a barátodnak hogy nem akarod megcsalni vagy megbántani de a jövődre nézve szükséged van külföldi kapcsolatokra és adódott egy lehetőséged így szeretnél találkozni a sráccal


Szüleidnek hasonlóképpen magyarázod el és nem felejted el megemlíteni hogy találkoztatok már a nyaralás alkalmával.


Lehet engedelmesen is. Csak ez okozza a több problémát. A közelségi szabály is méginkább hangsúlyt kap. Ő csak bará lehet. Kezeld is úgy.

2019. aug. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bunkóság közölni vele hogy amúgy van barátod, ha normális akkor ezt még becsülni is fogja benned hogy őszinte voltál.

Nem hiszem hogy a hazugság jó megoldás lenne, belemesz egy hazugságba, abból már nem tudsz kimászni, főleg ha ekkorát akarsz hazudni. Gondolj, gondolj, Micimackó. :)

18l

2019. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már tudja de így is érezteti velem hogy tetszem neki
2019. aug. 6. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!