Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, hogy a barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a barátnőm jobban szeressen?

Figyelt kérdés

Az van, hogy szakítottunk 7 hónap után, de újra összejöttünk 2-3 hónap szünettel. Jobb most a kapcsolatunk, mint régen... Az van, hogy amíg nem voltunk együtt a lány egy kicsit elemgedte magát(amit megértek mert nem beszéltük meg hogy összejövünk újra...) Az van hogy amíg távol voltunk majdnem összejött egy 25 éves sráccal úgy hogy ő 17. Kipróbálta a sexet egy lánnyal de mindta hogy neki ez nem fekszik ezért leállította a csajt(a körülményekről nem beszélek mert hosszú)

El szokott menni rendszeresen táborba,(kb 1 hetesekre) és ott általában szokott lenni pali akinek bejön. Most is elment egyre, és vannak ott 17-18 éves srácok. Én 16 vagyok és ahogy észrevettem neki a jóval idősebbek tetszenek mint altalaban a lányoknak. Régen megbeszéltük hogy elviszem egy kilátóba, de a szülei pont megelőztek engem pár nappal pedig én akartam életében esőnel elvinni oda mert még sose járt ott. Azért hogy legyen valami amire emlékszik ha szakítanánk. Jó semmi baj gondolom szülő az szülő. Megígérte nekem hogy be fog velem rugni életében először. 7 hónapig ígérte és semmi se lett belőle. Tegnap beszéltem vele telefonon és mindta hogy pókereznek a srácok meg hogy beszállna, de nem tud. Momdtam neki hogy majd megtanítalak szivi, erre ma közli velem hogy nem, azt akarja hogy ők tanítsák meg. Ez mi a f? Kegyetlenül felsztam magam ezen, de aztán folyatta hogy egyébként kint fognak sátorozni néhányan(ö meg egy másik lány és 4 17-18 éves csávó). Ezzel nem lenne problémám de ahogy ismerem a lány a végsőkig húzza ha fűzik és a legutolsó pillanatban mond nemet.

Régen a lány fogazott, de most olyan jól bánik a f-al hogy pillanatok alatt elmegyek... Mondta hogy nem gyakorolta senkin. De akkor hogy tuja ilyen jol csinalni? Lehet h valahol nézett videót vagy felnőtt ehhez nem tudom, ezekkel szoktam magamat nyugtatgatni.

És az egyik fő kérdés amire a barátaim sem tudjál a választ, hogy MIÉRT AKAR FÉLTÉKENYÉ TENNI DIREKT?

Most teljesen úgy tűnök mint egy féltékeny visszahúzódó kis p..i és bevallom sírhatnékok van a csaj miatt(ez most mellékes de kb félévente sírok) mert nagyon szeretem de nem vágom mi van vele. Azt érzem sokszor hogy nem vagyok neki elég, de fizikai méreteimmel nincs gond(ott lent sincsen, szokta is mondani hogy nagy) meg nyomi se vagyok csak az van hogy azokhoz a nalam nehany evvel idosebb sracokhoz erzem magam annak. Tudom hogy nem kéne, ők is voltak ekkorak en is leszek akkora... De f..om! Most kvára nem vagyok, es feltem a baratnomet toluk. Az van hogy az en poenjaimon nem nevet sokszor pedig szerintem ki..szott humoros vagyok altalaban szemelyisegem miatt(mielott valaki azt gondolja nem ovis viccekkel) meg nem vesz annyira komolyan, nem tud velem ugy beszelgetni mint ahogy azt hallottam hogy beszel a tesojaval. Olyan dolgokon rohog sokszor amik nem is viccesek. De az az erdekes az egeszben hogy mindig varja hogy talalkozzunk es hogy legyen valami meg momdja h szeret meg ilyenek de sokszor nem érzem rajta. Ez nagyon bunkóság lesz tőlem de kérdésem az lenne hogy hogyan tudom elérni azt hogy komolyabban vegyen mint pl most a 9-10esek a suliban es legyen feltekeny neha mert szerintem ez az ami egy kapcsolatot ossze tud tartani de jol szet is tud b..szni!



#barátnő ##faszom ##tanács
2019. aug. 6. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy o egy kis khurvs, ezzel legyel tisztában, és ne vedd ot komolyan! Akkor nem tud bantani se, vedd tudomásul, hogy vele nem lesz igazi szerelmi kapxsolatod, ugyhogy ne is várd ezt el, akkor nem fogsz csalódni se, képzeld ot úgy, h jol érzitek magatok egyutt, de te kezdj el keresni mas lanyt, mert o sem úgy tervez veled, az latszik! És ha azt látja rajtad, hogy nem tud feltekennye tenni, vagy elszomorotani, akkor elérheted amit akarsz, probald megfordítani a helyzetet! És amugy igen, mas fhaszon gyakorolta:D
2019. aug. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen b terv vagy neki, o szeret ismerkedni és masokkal kavarni, azert akarta h mas srácok tanítsák pokerezni:D nem a jatek miatt volt, hogy annyira akart, nyilván, csak hogy tegye magat előttük, ami amugy elég gaz ha azt nezzuk, hogy miert csinaljak az ilyen csitrik, ebbol kap vissza jelzést, mert nem tudja magat értékelni:D hat szhar lehet, keress normalis lanyt, aki nem húzza az agyad, meg rabolják az idod!
2019. aug. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Na mi lett végül?
2022. szept. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!