Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tudok tenni? Beszéljek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni? Beszéljek párommal erről vagy engedjem el? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal és a családjával megyek nyaralni hamarosan, de sajnos jó egy olyan lány is akivel tudom hogy beszélt régen sokat a párom hogy mennyire dugna vele és milyen jó lenne már, mert hogy hiányzik neki ez. Mikor ilyenről bezeltek nem voltunk együtt így egyáltalán nem az én dolgom, de akkor is zavar ez a lány . Főleg mert hasonló stílusa van mint nekem és viselkedese. Sokan mondtak már akik nem tudjak ezt a sztorit hogy milyen jofej lány és mennyire jóban lennénk. Mit csináljak? Beszéljek erről a párommal vagy hagyjam és majd ot meglátom milyen lesz a csaj?
2019. aug. 6. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

ennyi eszed van

Párkapcsolat nem? PÁRkapcsolat, vagyis kölcsönösségen alapul. KOMMUNIKÁLNI kellene, ha bajod van, akkor főleg.

2019. aug. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%

Ha MINDEN, olyan nőt kerülnétek, akivel a kanid dugna, akkor soha nem lépnétek ki az utcára.


NE beszélj vele! Ne légy féltékeny, hisztis, kis...ja, hogy kislány vagy még...

2019. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jézus:D nem érzem akkora problémának hohy meg kelljen beszélni és más lányok nem voltak rajtam kívül akivel egyáltalán beszélt volna. Ő kicsit más:) én ezért neem tudom ezt a dolgot elengedni könnyen. Nem tudom mit tudnek mondani mivel ez egy hülyeség amin kiakadtam, de nem tudo elengedni
2019. aug. 6. 13:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Voltam már így és elég necces. Beszélj vele a dologról. Mondd,hogy ez és az aggaszt, hogy nem szeretnéd hogy történjen bármi is. Ha szeret úgy sem néz olyan értelemben másra,ha meg a farkára hallgat hát kalap-kabát legalább megszabadulsz egy se**fejtől. Most le írnám a sztorit tanulságul de nem hiszem hogy érdekelne és amugy is hosszu :"D De annyit mondhatok hogy ne igazán engedd őket közel egymáshoz, de ne is mutasd ki azt hogy féltékeny vagy mert a r**ancok arra nagyon kapnak.
2019. aug. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De ha nem érzed akkora problémának, akkor a kérdést minek írtad ki?
2019. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Látom a kettes szeret félredugni mikozben a csajt hulyere veszi.Kerdező: Ha latod hogy nyomul masra egyszeruen te is csinald azt.
2019. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kizártnak tartom hogy ő nyomulna a csajra, max a csaj rá. De nem is ettől felek csak kinosan fogom érezni magam.
2019. aug. 6. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!