Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy lány mikor kezd el felnőtt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány mikor kezd el felnőttesen gondolkodni?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert valahogy nekem még mint gondolkodásilag, mint kinézettre jobban tetszenek a tini lányok. Mert egyszer volt egy 23 éves barátnőm, akinek már az arca sem olyan mint egy tininek. Na meg nem lehetett olyan dolgokról már olyan jól elbeszélgetni vele mint egy tinivel. Meg már tervezni akart. Házasság,gyerek,minden és én ki léptem ebből a kapcsolatból. És elvileg nem én vagyok éretlen, hanem sok kórtársamnak jobban tetszenek a tinik, és szívesebben álnak velük párkapcsolatba. Mert szerintem a tini kórban tőrténő párkapcsolatok jobbak. Hány éves kórban változik meg egy lány gondolkodása, illetve az arca nem ilyen tinissé valahol 21-22 vagy már a valahol 20 évesen is kb? Vagy azt sem akarom, hogy már -1 éven belűl más legyen. Mert arcra nekem a legjobban a 15-17 évesek tetszenek. És az is az idegesítő, hogy ránk merik mondani azért mert mi már elmultunk 20 évesek is, hogy mi jogon akarunk mi ki kezdeni. 18 év alatti lányokkal! Haverjaim azt mondják, hogy az ember 28-30 éves kora után alapítson családott. Én is így vagyok vele. Főleg, hogy tiniként nem tudtam magamat ki élni, az akkori velem egy idős lánnyokkal. Egy barátnőm se volt, ami mai napig fáj. Pedig szerintem ha találok normálisat, akkor lett volna az életem legjobb párkapcsolata. 18 évesen volt meg az első barátnőm, de annyira meg gyűlőltem magam e miatt, hogy 2 hónap után majdnem szakítottam vele. Mert úgy gondoltam, hogy azt sem érdemlem meg, hogy egy ilyen szánalom éljen mint én. Ezért majdnem az ereimet is felvágtam. Már kicsit másképp gondolkodom, de még mindig bánom és utálom magam miatta. Így meg aztán főleg nem fogok kikezdeni mondjuk egy 22-23 évessel aki már kűlsőre meg gondolkodásra is más. Persze ez is személy függő mert van olyan lány aki már 15 évesen felnőtesebb, vagy már 18 évesen gyereket akar. Viszont van aki talán 25 évesen sem áll a talpára. De az arcukon akkor is változik a változás, nagyon kevés 24 éves lány van. Akin csak minimálisan és még olyan tinis az arca.

23/F



2019. aug. 6. 16:26
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
De úgy általánosságba kérdem.
2019. aug. 6. 16:28
 2/13 anonim ***** válasza:
2%
hello. én 30 éves vagyok, nekem is 14-17 évesek tetszenek arcban és testben meg stílusban is, néha van egy fiatalabb arcú 18-19 ami elmegy. De 20+ felett számomra is olyan öregesnek tünik már a lányok arca, szóval nemcsak te vagy így ezzel :D
2019. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Elég gáz, hogy 23 évesen 15 éves kislányokat akartok szédíteni, mert a korotokbeliek vagy max 4-5 évvel fiatalabbak rátok se néznek...na vajon miért? Ha mindenki szemből jön az autópályán ugyebár...
2019. aug. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Egy velük egykorú,kicsit fiatalabb le se áll beszélgetni az ilyen selejtekkel... 30 évesen 15 évesek tetszenek? Ha lenne egy lányom és rá nyomulna egy ilyen kettétörném a derekadat. 3asnak van igaza amúgy..😉
2019. aug. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Én 16 éves vagyok és nagyon bejönnek a huszonéves pasik, legalábbis akiknek jó kis borostás arca van, nem a legújabb, "fuck" feliratú pólóban teszi magát egy doboz cigivel a kezében a pláza parkolóban és látszik, hogy pakolt fel magára némi izmot. De járni nem járnék velük, mert él az a sztereotípia, hogy ők csak kihasználni akarnak, szóval egy ilyen srácnak eléggé meg kéne győznie, hogy nem csak lefektetni akar. Meg azért na, korombeliek mellett könnyebben ellazulok, mint egy nálam mondjuk 7 évvel idősebb pasi mellett, akivel enyhén olyan érzésem lenne, mintha bátyám egy munkatársával kavarnék.
2019. aug. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Látens pedofília.

Jöhet a lepontozás, akkor is ez a véleményem.

2019. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Milyen pedofília ti csicskák? Nem 1 ,nem 2 20-27 év közőtti ismerősöm jött össze 15-16 éves lánnyal. Persze nem volt sok olyan, hogy 17 év alatti csajjal nagyon össze jöttek. Mert azért csak nem lehet az, hogy kiskorúakkal kezdenek csak. De egy ilyen ember mint én főleg miért ne jöhetne össze egy kiskorúval még, ha 30 év felett lennék akkor lenne már tényleg gáz. Attól még, hogy ti szerettek idegeskedni 20-on éves, *megérett* ribiken. Attól még mást ne ítéljetek

már el, kösz!

Vagy mondjatok indokot, hogy minek jöjjek össze egy 20 évessel vagy annál idősebbel pláne? Én még egy jó ideig ez után is ha nem is 16 évesekkel de 18-19 évesekkel akarnék kezdeni. De most egy 15-17 éves jobb lenne.

#5 Sajna azzal van a gond, hogy azt hiszed, hogy a 20-on éves fiúk biztos ki használnak egy fiatal lányt. Nem mindeggyik, szóval ne add magad olyan nehezen!

2019. aug. 7. 15:48
 8/13 anonim ***** válasza:
Te retardált vagy azért csajozol nálad jóval kisebbekkel.
2019. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Milyen pedofília ti csicskák?"

Miért beszélsz magadról többesszámban?

.

Ha az én (nem létező) 15 éves lányomat környékezné egy 23 éves, erőnek erejével beszélnem le a leányzót.

Ha felnőtt vagy, a gyerekeket hagyd meg a gyerekeknek.

2019. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

“Attól még, hogy ti szerettek idegeskedni 20-on éves, *megérett* ribiken. Attól még mást ne ítéljetek

már el, kösz!”

Mondja ezt az, aki kollektíven elítéli, fikázza a huszonéves nőket 😂😂

Ásd el magad-szett elküldve fénypostával...

2019. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!