Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért ilyen nehéz normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz normális párkapcsolatot alakítani?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem találok olyan lányt akit az érdekelne ami engem és értelmesen lehet vele hülyülni xd


Eddig egy lánnyal voltam együtt több ideig, ő vele is nehezen találkoztam össze.


2019. aug. 7. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Mert egy JÓ párkapcsolat rengeteg munka, a magyarok meg lusták.
2019. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a legtöbb lánnyal, de fiúval se szinte alig van valaki akivel van közös témám, haverom is alig van a korosztályomba, azok is 2-3 évvel idősebbek, de én ilyen 50-60 as korosztállyal meg valami miatt tök jól elbeszélgetek, még nagyapámmal is kijövök pedig sokan nem bírják elviselni :|, de egy átlag edzésen is többen vannak 50 felett mint alatt, túrázni se jár senki, csak ilyen műkörmöt rakat már lassan mindenki magára, már még fiún is láttam.. És zenei ízlésbe is mindenki vagy rap vagy divatzene a nagy átlag :/
2019. aug. 7. 20:20
 3/4 Csicuki ***** válasza:
37%
Lehet csak rossz helyen keresgélsz...
2019. aug. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Téged mik érdekelnek?
2019. aug. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!