Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan tegyem túl magam azon,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam azon, hogy megcsalt a barátnőm?

Figyelt kérdés

Nagyon szerettem őt :) Szakítás után két héttel már is összejött egy másik palival.

Tudtam, hogy nem kéne engedni, hogy folyton a fiú haverjaival menjen minden felé :D


2019. aug. 8. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit nyers leszek bocsi.


Ha már 2 hét után összejött mással,akkor nem szeretett igazán.(tapasztalat)


Felejtsd el,menj ki a haverokkal,sportolj,kezdj el valami új hobbit,hogy kikapcsoljon az agyad.


Időre lesz szükséged ehhez az egészhez.

2019. aug. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem már túl is tetted magad a szmájlikból ítélve. :)
2019. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj magadnak két nagy Istenes pofot és jól leszel.
2019. aug. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

"Tudtam, hogy nem kéne engedni, hogy folyton a fiú haverjaival menjen minden felé."

Ez úgy hangzik, mintha a kizárólagos tulajdonod lett volna a barátnőd, te mondanád meg neki, mit csináljon, hová menjen és kivel? Nem szólhatsz bele az életébe, nem terrorizálhatod, elképzelhető, hogy ezért (is) szakítottatok.

Szakítás után már NEM a barátnőd, azzal és akkor jön össze, akivel akar, nem tartozik számadással neked, tehát ez nem megcsalás!

Neked pedig azt javaslom, találj új párt magadnak, de ne tedd tönkre féltékenységgel, alaptalan gyanúsítással.

2019. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csicuki ***** válasza:
100%
Ha elment a haverjaival bulizni te miért nem mentél velük? Amúgy az idő sokat segít rajta. Lehet több közös program kellett volna. Amúgy keress valami mást ami lefoglalja az agyad.
2019. aug. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én jobban lettem miután megkínáltam jobbal ballal és találkozott a srác akivel megcsalt a fallal.
2020. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!