Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeret de szakított velem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret de szakított velem?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, a barátom 21.

Nemrég szakított velem azzal az okkal, hogy szeret de úgy érzi nem velem van vége. Mármint, hogy nem én vagyok az igazi.

Azt is mondta még, hogy nem érzi azt amit az elején. Elmondása szerint azért szakított velem mert már egy ideje érzi ezeket és nagy bűntudata volt és már nem bírt így velem maradni. Azt mondta szeret, imád, nincs rám egy panasza se, csodálatos barátnő vagyok és, hogy sose hitte, hogy valaha valaki ennyire szeretni fogja (mindíg erre vágyott). Külsőre és belsőre is tökéletes vagyok számára az elmondása szerint. A szex nem, hogy rendben volt de mindíg dícsért, hogy milyen állati velem mindíg. 9 hónapig voltunk együtt.


2019. aug. 9. 13:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mióta szakított velem, minden nap írogat azzal az indokkal, hogy nem bírja elviselni, hogy nem tudja mi történik velem. Mert ugye amíg jártunk, minden nap beszélgettünk és most rosz neki, hogy most nem.
2019. aug. 9. 13:43
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyébként mióta szakított velem, minden nap írogat azzal az indokkal, hogy nem bírja elviselni, hogy nem tudja mi történik velem. Mert ugye amíg jártunk, minden nap beszélgettünk és rosz neki, hogy most nem.
2019. aug. 9. 13:44
 3/11 TheHoboKingdev ***** válasza:

Azt oda írta, hogy rossz neki? Szerintem nem akar annyira megbántani, de lehet, hogy nem tartottad fenn az érdeklődését annyira.Pl.:Mindig ő kezdeményezett, sokszor döntésképtelen válaszokat adtál stb. A fiúknak is fenn kell valahogy tartani a kedvüket. Bár mindenki más, de én ezt hiszem.

Remélem segítettem, jó életet.

2019. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen én is erre gondoltam először. Nekem ő volt az első kapcsolatom, neki már volt előttem egy komolyabb de annak nagyon csúnya vége lett. A csaj őrült volt elvileg. Szóval mivel nekem ő volt az első, nagyon ragaszkodtam hozzá, mindíg aggódtam, hogy ez majd zavarni fogja és hamar rám un. Kérdezgettem néha, hogy nem zavar, hogy ennyire szeretlek? Azt mondta nem, imádja, hogy ennyire szeretem mert az exe meg nagyon távolságtartó volt és imádja, hogy végre ennyire szeretik. Én ennek ellenére próbáltam kicsit fennttartani az érdeklődését. Nem kerestem annyiszor, próbáltam elfoglalt embernek látszani. De ennek csak az lett a vége, hogy úgy érezte én már nem szeretem és, hogy csak el vagyunk egymás mellett. El mondtam neki, hogy ilyesmi eszébe se jusson. Még mindíg oda vagyok érte, el magyaráztam neki, hogy miért voltam ilyen de azt mondta roszul tettem mert szerette amilyen voltam. Azóta már nem csinálom ezt, de mégis szakított velem.
2019. aug. 9. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:

érdekes, mert maga ellen beszél. Most akkor érdekli,hogy mi van veled, mert te vagy a tökély, vagy már nem?

Én a te helyedeben nem válaszolnék neki 1-2napig, ha már ő szakított veled.

2019. aug. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez csak a rossz szakasza a hullámvölgynek (mivel egy kapcsolatban igenis vannak), lehet, hogy ő sem gondolta komolyan, hogy szakít veled. Szerintem még van esélyetek, de jó lenne ha ezt megbeszélnétek személyesen :)
2019. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy ez nem az első szakítása hanem már kb a harmadik. Mindíg szakít, megbánja, megbeszéljük a problémákat, folytatjuk a kapcsolatot aztán megint előjönnek ezek a gondolatai. A legutóbbi szakításbál már szinte csak ezért szakított. Mert nagyon erőltetettnek érezte a dolgot és úgy érzi oka volt annak, hogy szakított velem. Egyébkén most megint irogat nekem, hogy lehet megbánta és, hogy milyen szarul érzi magát. Egyébkén egy nagyon bizonytalan emberről van szó. Iszonyú bizonytalan az érzéseiben, sose tudja mit érez pontosan. Minden szakításnál csak tippelte, hogy mit érez.
2019. aug. 9. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez esetben viszont lehet, neked is és neki is jobb lenne, ha lezárnátok a dolgot véglegesen, mert sajnos nem látok rá reális esélyt, hogy ne ugyanez legyen és történjen egy negyedik szakítás is.
2019. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom :/
2019. aug. 9. 17:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi lett végül?
2019. nov. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!