Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek hány évesen volt az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt az első párkapcsolatotok/viszonzott szerelmetek?

Figyelt kérdés
Én 16 vagyok és már nagyon hiányzik, hogy szerelmes legyek, hogy legyen valakim. Eddig még csak viszonzatlan szerelembe eséseim voltak. Mindig csak azt látom, hogy a lányoknak sokadik pasijuk van.. de én nem az a fajta vagyok akinek mindegy, hogy ki az csak legyen..

2019. aug. 9. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
15 éves voltam az első hosszú kapcsolatomnál ami 3 évig tartott durván. Szerencse kell ahhoz, hogy kifogj egy olyan lány aki ilyen idősen ennyi ideig veled legyen, de fiúban is nehéz ilyet találni. 21/F
2019. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%

Szia! Tudom, hogy ezzel a válasszal nem nagyon segítek neked, de muszáj megjegyeznem, hogy amit írtál, egytől egyig illik rám is. Mintha csak én írtam volna, ugyanez a helyzet velem is.

Szurkolok, hogy sikerüljön megtalálnod a számodra tökéletes fiút! :)

2019. aug. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi én is szurkolok neked:) bocsi véletlen a kék kézre kattintottam a zöld helyett
2019. aug. 9. 23:12
 4/9 anonim ***** válasza:
13
2019. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

12 voltam két évig együtt is voltunk csak a felvételi időszak ráment a kapcsolatunkra.

De utánna én is sokáig vártam mire újra találtam egy megfeflelő párt


Kitartás. Hidd el van aki külön értékeli majd hogy ő neked az első

2019. aug. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14 éves voltam.
2019. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sose :/ Én ugyanebben a helyzetben vagyok csak srácként :/
2019. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én 14 voltam amikor elkezdődött az első plátói szerelmem, aztán ezek a viszonzatlanok váltogatták egymás egészen 18 éves koromig. A tipikus mindig a legjobb barátjába beleszerető lány voltam (bár még mindig szentül hiszem, hogy nagyon közeli fiú-lány barátság nem létezik). Elég szerencsétlenül kezdtem a dolgaimat a fiúkkal, de azóta minden megváltozott és egy boldog párkapcsolatban élek.

Légy türelmes! Lehet hogy érzelmileg meg kell érned egy kapcsolathoz.

2019. aug. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

en is szintugy vagyok mint te! :D

ez kisse megnyugtat. lol

2019. aug. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!