Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebből még lehet folytatás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet folytatás?

Figyelt kérdés
Hétfőn elhagyott a barátnőm, 3 napig nem beszéltünk és most "haverok,, vagyunk, mielőtt össze jöttünk 2 hónapig voltunk haverok, azt mondta jobban szeret mint barát, de kevesebbet hogy együtt legyünk, most is folyton beszélünk messen, szerintetek lehet minden újra a régi?

2019. aug. 10. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem negatív, azt se tudja merre hány méter, kapkod össze vissza, így nem csak veled nem lesz kapcsolata, hanem mással sem.
2019. aug. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Barátság extrákkal..?
2019. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, tegnap este elég részegen találkoztam vele és a barátnőjével, pár percet beszéltünk, nem ölelt meg, de nem is nyomott el amikor megöleltem
2019. aug. 10. 15:01
 4/7 Klau97hun ***** válasza:
49%
Ez leves. Engedd el
2019. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Próbálom, már nem is szeretem annyira, de pár sör után, és pár elutasított nyomulás után hiányzik
2019. aug. 10. 19:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Majd lesz jobb, nyugi :D
2019. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha gondolod írj privit ott tudok segíteni ;)


L

2019. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!