Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mitt gondoltok a nők elleni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitt gondoltok a nők elleni bántalmazásról? Miért nem üthet meg egy férfi egy nőt, és miért igényel kisebb figyelmet az ha egy nő üt meg egy férfit?

Figyelt kérdés

Elsősorban nőkhöz fordulnék, történt e veletek olyan a párkapcsolatotokban hogy megütött az illető akit szerettek?

kihez fordultatok vagy fordulnátok ilyen esetben? esetleg megőriznétek ezt magatoknak, és képesek lennétek e megbocsájtani?



2019. aug. 11. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
En ugyan úgy megvernék egy nőt mint egy férfit ha úgy hozza a helyzet. Attól hogy nő még nem kell neki tiszteletet adni alapból. Pfff
2019. aug. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szerencsére még nem volt ilyen párkapcsolatban. Én úgy gondolom hogy egyik nemnek sem szabad megütnie a másikat.Pont valamelyik nap olvastam egy cikket hogy a feleség évekig verte a férjét a férje meg hagyta. Ebben az esetben szerintem a nő megérdemelt volna legalább egy pofont. Azért szokták azt felfújni jobban ha egy nőt megüt egy férfi mivel a nő gyengébb. De vannak olyan elvetemült férfiak akik rendszeresen bántják a "szerelmüket" én ez esetben a rendőrséghez fordulnék minél előbb.
2019. aug. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Volt egy lány akinek képet küldtem magamról és azután nagyon megalázóan beszélt velem és letiltott. Na azt a lányt szétverném. Egy kis csúnya lány de nagynak képzelte magát. Jobb lett volna már akkor vízbe folytani mikor megszületett.
2019. aug. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Férfi ember nem üt meg nőt. Ez van. Fogadd el.
2019. aug. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

tehát azt mondjátok hogy azért nem üthet meg egy férfi egy nőt mert a férfi az erősebb és nem illik a gyengébbet bántani?

de hát vegyük az iskolásokat ott nap mint nap az idősebbek bántják a kisebbeket, hiába mondaja neki egy szülő hogy ne.

Ha a te gyereked megkérdezné, anya/apa miért nem üthetek meg egy lányt? akkor ti csak ezt válaszolnátok? mert ő gyengébb?

És hol van az a mondás vagy hová tartozik hogy 'Az a férfi aki megüt egy nőt többé már nem nevezhető férfinak'? Erről mit gondoltok ? És ha van ilyen mondás akkor miért nincs ugyan ez egy nő személyében

17/L

2019. aug. 12. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Addig nem szabad megütni egy nőt (és egy férfit szintén) amíg úgy is viselkedik... Ha már ordibál és ütöget akkor megérdemel legalább egy pofont.
2019. aug. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Bennem is hasonló kérdések merültek fel. :)

2019. aug. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

SZERINTEM ott kezdődik, hogy kit is nevezünk nőnek. Mert az sem mindegy. Aki úgy viselkedik, hogy egy bunkó parasztnak lehet titulálni és hölgy azt nem nevezném nőnek. Én nőt sose ütöttem meg, lányt már igen, aki az édes anyámról azt állította, hogy az út szélén emberi szükségletek kielégitésével keresi a napi betevőt, és ezt 10x elmondta egymás után na akkor kapott egy pofont. Meg a lány testvéremmel verekedtem egyszer amikor gyerekek voltunk, de az régen volt és gyerekek voltunk még, néha nem tudtuk kezdeni a konfliktust...

Szóval szerintem amig egy nő, nőnek nevezhető addig nem szabad megütni. Utánna pedig max pofont lehet adni szerintem ha tényleg, annyira...

De aki össze vissza ver egy lányt / nőt na azaz akit én nem mondanám férfinek. Az már elég durva cselekedet. De az ilyeneknek a börtönben a helye.

Hozzá tenném SZERINTEM.

Remélem tudtam valami okosságot írni

16f :)

2019. aug. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Undorító dolog a verekedés. Én mind a két nem részéről elítélem. Elvileg egyenlőség van. Egy nő ugyanúgy nem üthet meg egy férfit, mint egy férfi egy nőt és kész. A páromat meg soha nem ütném meg, még akkor sem ha valami tényleg mocskos dolgot csinálna. Egyszerűen otthagynám a pics*ba és megszakítanék vele minden kapcsolatot.

19/F

2019. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nem nőket nem szabad megütni, hanem általában senkit, jòval gyengébb fizikumút meg különös esetekben sem. Azért kap nagyobb hangsúlyt a nők elleni erőszak, mert a csaladon belüli erőszak 90~%ban nők ellen irányul.


Még egy gyengébb felépìtésü férfi is erősebb egy erősebb felépítésü nőnél. Egy átlagos nő kb 160-165 cm, 50 kg, míg egy férfi 175-180 és 80 kg körül mozog. Ha egy nő teljesen erejével megpofoz egy férfit annak max piros lesz az arca, forditott esetben instan állkapocstorés. Ugyanígy igaz arra, hogy öregeket, gyerekeket és betegeket sem ütünk meg. Egy férfi könnyedén vissza tud tartani egy nőt, ez fordítva nincs így.


Ha engem megütne az akivel együtt élek én azonnal elhagynam, ha komolyabb sèrüléseket szenvednék feljelentést tennék.

2019. aug. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!