Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit mondjak neki? Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak neki? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hete vagyok együtt egy sráccal és mennék hozzá hétvégére.Egyik nap valami családi összejövetel lesz,viszont én még nem érzem magamat késznek erre.Még nem találkoztam a családtagjaival és elég visszahúzódó vagyok.
2019. aug. 11. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem előbb jobb lenne külön a családjával egyenként megismerkedni, és utána eljárni a közös "összeröffenésekre". Hozzánk is már hoztak bemutatni egy csajt, csak akkor épp más születésnapja volt, és a születésnapos kicsit rosszul érezte magát amiatt, mert a csajjal foglalkoztak többet.


De ha te úgy érzed, hogy ez egy jó alkalom lenne a családtagjai megismerésére, akkor nyugodtan menj el, abból sem lesz semmi szerintem.


Remélem tudtam segíteni.

2019. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki így, ahogy nekünk leírtad. "Szívesen megismerném a családodat, de úgy érzem, a nagy összejövetelen részt venni még kicsit korai lenne számomra."
2019. aug. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!