Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit gondolhat ilyenkor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat ilyenkor a lány? Kit szerethet?

Figyelt kérdés
Nos az lenne a problémám, hogy ugye megismertem egy lányt. Eleinte nagyon jól elvoltunk. Aztán kiderült van barátja. De furán viselkedik, mivel velem találkozgat úgy hogy a srác alig vagy csak néha tud rólam valamit. Titkol kb... mit kellene tennem vagy várjam ki a kapcsolatukkal mi lesz?

2019. aug. 12. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem talán az lenne a legtisztább, ha előbb a csaj tisztázná a kapcsolatát a másik féllel. Utána mehet a buli.
2019. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha veled lenne ilyen, akkor az fájna neked! Vagy beszélj a sráccal hogy a barátnője egy whore vagy a csajt küld el!
2019. aug. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1: igen várok addig míg valami történik, tudom hogy párszor kiderült hogy taliztunk akkor a csávóval nagyon összevesztek

2: attól miért lenne valaki whore ha lehetséges talált jobbat a mostaninál vagy esetleg rossz a kapcsolatuk? Szinte teljesen kiismertem és egyáltalán nem az, nem olyan szerencsére mint a mostani lányok nagy többsége

2019. aug. 12. 01:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolja, hogy míg nem vagy biztosan a ketrecben, addig megakarja kapni a kapcsolattal járó dolgokat a mostani barátjától. Ha majd úgy álltok, hogy összejöttök, akkor lehet dobja, de lehet nem. Attól függ milyen kedve van és mennyire gondolja komolyan veled. Lehet csak arra tart hogy plusz figyelmet adj neki, amit a pasijától nem kap meg, de mondjuk egyéb dolgokkal elégedett (pl. pénzügyi, szex, akármi). Lehet csak szimplán élvezi hogy két srácot (vagy többet) hülyíthet. Lehet dobja majd, ahogy kedve lesz.


"attól miért lenne valaki whore ha lehetséges talált jobbat a mostaninál vagy esetleg rossz a kapcsolatuk? Szinte teljesen kiismertem és egyáltalán nem az, nem olyan szerencsére mint a mostani lányok nagy többsége"


Naív vagy még. Majd ha veled is megcsinálja - mert megfogja, ne aggódj - akkor talán máshogy fogsz erre gondolni. Ha rossz lenne a kapcsolat vagy mással akarna lenni, akkor nem az elvileg szerelme háta mögött találkozgatna mással, közeledve hozzájuk, hanem szakítana. De ugye egyedül nem akar lenni, milyen rossz lenne már ha adott dolgokat nem kapna meg.

2019. aug. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(#1 vagyok) Kérdező, nem várni kell, hanem utasítani.
2019. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha veled akarna lenni, már veled lenne.

Két vasat tart a tűzben. Ha megy a barátjával a dolog, jön a "legyünk csak barátok" szöveg, ha meg nem, akkor később összejön veled. Bár ha így viselkedik, nem fog sokat tartani köztetek a dolog.


Kicsit távolodj el tőle, akkor derülnek ki a dolgok, amikor nem kap tőled figyelmet.

2019. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igaz, nem tudni hogy whore-e még ebben igazatok van, nekem is rossz lenne ha a hátam mögött más srácokkal beszélne. Igaz párszor mondta a barátjának, hogy találkozik velem ekkor össze is vesztek... ezek után ugye mikor megtudta hogy titokban talizunk nagyon összevesztek, igaz nem mindet tudta meg.

Volt már hogy nem írtam neki 2 napig, folyton írkált nekem mindenhol. Volt hogy nem volt kedvem vele talizni megsértődött. A talikat ugye nem én hozom sokszor szóba hanem ő, hogy lenne e kedvem.

Megpróbálom azt hogy eltávolodok kicsit tőle

Nem vetette fel azt hogy legyünk csak barátok dolgot, nem is említette egyszer sem. Mikor a barátja ideges lett mellettem csak nevetett a lány

2019. aug. 12. 16:49
 8/8 anonim válasza:
Mi az a whore?! 😏
2019. szept. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!