Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőmnek tele van a fala...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek tele van a fala egy másik lány képeivel, mit csináljak?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy lány akit nagyon bálványoz, ami természetesen nem baj, hiszen mindenki rajonghat valaki iránt, tehát ezért eddig nem is zavart. Viszont rengeteg képet nyomtatott ki róla és teleragasztotta a szobáját velük. A háttere is ő és mindig mondja milyen gyönyörű, meg a napjába is kipakolgatja. Mielőtt összejöttünk említette hogy ezzel a lánnyal pl simán össze is jönne. De ugye azóta mi összejöttünk. Igazából azt mondta, hogy ő ezt a lányt amiatt szereti mert menő a stílusa, vannak piercingjei meg színes a haja, engem meg magamért szeret és a kettő szeretet más. Én ezt értem de akkor is nagyon zavar! Mit csináljak? Nem akarok erről beszélni így vele, mert nekem is van akiket fanolok de mégsem b*szom tele a szobám a képekkel. Megjegyezném rólam talán egyetlen van a falán xd

Ja és rátesz még egy lapáttal, hogy alapból önbizalomhiányos vagyok emiatt állandóan marcangolom magam amiatt hogy soha nem lehetek olyan szép mint az a lány



2019. aug. 12. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Lezbik vagytok?
2019. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Zavar annyira, hogy lemondj emiatt/ezért a barátnődről? Ha igen, akkor hagyd el, ha meg nem , akkor ne.
2019. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%
spricceld a falára
2019. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Ki az a lány, akit annyira bálványoz?
2019. aug. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
valami instaceleb
2019. aug. 13. 18:59
 6/8 anonim válasza:
63%
Ohh ,nekem is van egy ilyen ismerosom csak o hetero.Nem fogjak fel,hogy azok az emberek masok a valosagba,nem neznek ki olyan jol,meg lehet a szemelyisegukkel is problema van stb.Meg max csak tetszik neki,ne reagald tul,tudom h rosszul esik,de akkor is
2019. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, bár nem teszem ki a napomba és a falamon sincs kép róla, de van több kinyomtatott képem, ami mindig nálam van, a telefonomban 250 kép van róla. Mondjuk nekem nincs barátnőm, mert rendkívül aszociális vagyok és önbizalomhiányos... 16L/L
2019. aug. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
51%
Mondd meg neki hogy biba szrl esik, es ha neki o kell, köztetek vége.
2020. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!