Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Végre lenne nála esélyem de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végre lenne nála esélyem de nem tudom mit tegyek. (? )

Figyelt kérdés

10.-ikben csatlakozott az osztályunkhoz. Tipikus álompasi volt. Magas,kék szemmekkel,barna hajjal és az is kiderült hogy nagyon okos és sok mindenhez ért. Padtársak lettünk és nagyon sokat beszélgettünk és nagyon jó barátok lettünk. Csak sajnos én elkezdtem többet érezni. Egy osztály bulin egy-két csók is elcsattant. Elszerettem volna neki mondani mit érzek de kiderült hogy ő egy barátnőmbe szerelmes. Ezek után úgy nagyon vacakul éreztem magam a bulin történtek miatt és azért is mert másba szerelmes.

A lány viszont összejött egy másik sráccal. Rá egy hétre pedig az osztálytársam elhívott engem. Először nagyon megörültem és a randi is nagyszerű volt nagyon jól elvoltunk. Kézen fogva kísért haza és megcsókolt mielőtt elköszönt. Viszont most elég rosszul érzem magam, úgy érzem csak egy pótlék vagyok. "Ha nincs ló jó a szamár is". Nem tudom mit tegyek. Egy részről nagyon boldog vagyok mert mégegy randira elhívott másrészről meg úgy érzem csak egy második lehetőség voltam és igazából nem én kellek neki.


2019. aug. 13. 11:00
 1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem élvezd ki, hogy randiztok, fogalalkozik veled, es kozben ne agyalj ezen, hogy biztos csak potlek vagy. Erezd jol magad vele, nevess sokat, a fiuk szeretik a pozitiv lanyokat. De azert ne is feledkezz meg arrol, hogy ha a baratnodnek nem lenne masik pasija, most lehet vele lenne, szoval ne hagyd, h jatszon veled. Probald az ujjad kore csavarni, amig nem vagytok egyutt, ne ereztesd vele h te oda meg vissza vagy erte. Erdeklodj te is iranta, de ne csak te keresd. Meg ha taliztok a lanyokkal, buliztok vagy akarmi, ahol o nincs ott, nyugodtan mutasd h te igy is nagyon jol erzed magad, rakjatok ki nevetos, mosolygos kepeket. Mas sracokkal azert ne fuzd ossze a levet:) ha megfogadod a tanacsom, par het es a srac csak a tied😉 remelem tudtam segiteni😇 17/L
2019. aug. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem előbb-utóbb hozd fel neki ezt a témát.Mert szerintem ha összejöttök is ott marad benned ez a kérdés. Viszont az, hogy most ennyire jól kijöttök valószínű nem a véletlen műve. Anno előző barátnőmmel mi randizgattunk, majd abbahagytuk és másfelé vettük az irányt, mert megtetszett más. Ott nem jött össze egyikőnknek se a dolog, majd újra elkezdtünk beszélgetni és másfél évig voltunk együtt és a szakítás oka sem ez volt, van hogy az ember picit tévútra megy, de ez lehet megerősíti őt, hogy valójában aki eddig tetszett neki az nem is illett hozzá. Szóval ha gondolod beszélj vele, de élvezd ki, mert ha csak ,,szamár" lennél, valószínű nem érezné ennyire jól magát veled.
2019. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!