Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vannak olyan lányok, akik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok, akik fiatal koruk ellenére úgy gondolják, hogy 1 ember mellett is ki lehet tartani? Csak kíváncsiságból kérdezem.

Figyelt kérdés
2019. aug. 13. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kilehet ha kölcsönösen fenntudják tartani az érdeklődést.17/L
2019. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon ritka es amugy nem normalis ....

En fiu vagyok 21 eves es volt egy 5eves kapcsolatom aminek nem reg lett vege .

Mi is igy gondoltuk h orok...csak ahogy fel no az ember valtoznak az igenyek valtoznak az erdeklodesi korok valtozik az elethelyzet .

Az nincs kizarva h majd 2-3ev mulva ujra egymasra talalunk, de az elethelyzet miatt sok volt a feszko es igy jobb most kulon...

Sztem minden kapcsolatban eljon ez az ido, es fel kell ismerni mert kesobb kibukik ugy is ez az egesz ...ha nem is 20-30evesen de 40-50evesen majd lesz egy ket megcsalas majd valas

2019. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehet tartani. Volt már olyan a mai világban is hogy két ember együtt élte le az életét szerelmesen. Természetesen megcsalás nélkül.
2019. aug. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos én még nem találtam meg ezt az embert eddig, de hiszek benne. Ha szeretem és minden rendben, akkor miért kéne más? Ez a “éljük ki magunkat” duma sztem a legszánalmasabb, ripikusan a ribik és hímringyók védekezőszövege. Ha az vagy, vállald fel és ok, elfogadjuk. De ne azt akard már megmagyarázni, hogy te csinálod jól és mindenki más, aki nem dobja ki a párját, az unalmas meg lúzer meg nincs élete stb.
2019. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, de tényleg hatalmas szerencse kell hozzá, hogy a megfelelő emberrel sodorjon össze az élet. Magam részéről nem is kérdés, hogy kitartanék-e a párom mellett, ha őszintén szeretném, fordítva viszont kétséges. Elég sok macera van velem, amint nem hiszem, hogy akárki bírna tolerálni. 18/L
2019. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ös, miért sok a macera veled? Senki sem könnyű eset ennyi erővel.
2019. aug. 13. 13:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizártnak. Simán lehetségesnek tartom, hogy még 16 évesen megtalálom életem párját. Az is lehet, hogy 20 éves koromig szűz maradok. Nem gondolkozok rajta, lesz ami lesz

16/L

2019. aug. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem lehetséges, nem tudhatod, mikor találkozol azzal az emberrel, akivel le szeretnéd élni az életed. Én is hülyeségnek tartom az "élni akarok" szöveget, néhány kaland és buli az én szememben közel nem ér annyit, mint egy kapcsolat éveken keresztüli fenntartása.
2020. aug. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!