Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 172 cm 48 kg vagyok, az még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

172 cm 48 kg vagyok, az még lehet szép?

Figyelt kérdés

56 kg voltam és lefogytam 48 kg-ra.

Nem volt semmi bajom csak kövernek ereztem magam.

Lehet szép egy ilyen vékony alkatú lany?



2019. aug. 13. 16:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem a méret és a súly tesz széppé.
2019. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha szép az arcod, ápolt és igényes vagy, akkor egyáltalán nincs veled semmi probléma, csak önbizalmad nagyon kevés és valószínű hogy visszahúzódó vagy. 21/F
2019. aug. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
elég vékony
2019. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, nagyon vékony.
2019. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye... simán elfért volna még a 60 is
2019. aug. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus...

Nem mondom,hogy nem szép,mert nem látlak,de ez iszonyat kevés.Kész csontkollekció,bocsánat,de ez a véleményem.

2019. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem kórosan sovány. Nincs veletlenul valamiféle testképzavarod? ez nagyon kevés.
2019. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelj, amíg magadat szépnek látod addig jó. De szerintem nyugodtan szedhetsz fel de nem kötelező. Valószínű szép alakod van. Én egy lányon először a szemét, az arcát és a haját nézem. A többi nem érdekel ha ez és a lelke rendben van.
2019. aug. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!