Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális vagy ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális vagy ti éreztetek már úgy fiúk, hogy kell nektek valaki?

Figyelt kérdés

17/F vagyok.


Már nagyjából 2 hónapja nem vagyok kapcsolatban. Eddig 6 kapcsolatom volt,amiből 2 komolyabb.


Most pedig tehát szingli vagyok. Eddig minden full okés volt,de kb. 1 hete ürességet érzek és mind az jár a fejemben,hogy kell nekem valaki. Valaki akit szeressek és szeressek. Hiányzik ez az érzés,annak ellenére,hogy rengeteget csalódtam benne.

Olyan jó látni a párokat sétálni kézenfogva,nevetgélve. Jó látni,de egyben elszomorít.

Szerencsére van pár jó barátom akikkel szinte minden nap együtt lógunk,ők elterelik erről a figyelmet nagyjából.


Eddig még soha nem éreztem ezt. Furcsa és érdekelne a véleményetek.


Hiányzik az érzés. Hiányzik ő,akiről nem tudom ki. Hiányzik.


Köszönöm előre is!😁



2019. aug. 13. 17:08
 1/6 anonim válasza:

Én érzek ilyet kb egy éve egy lány iránt csak nem merek kezdeményezni, mert nincs önbizalmam, stb...

Na szóval teljesen természetes, társasági lények vagyunk és emiatt kell egy pár.

2019. aug. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hasonló,csak nekem inkább az érzés hiányzik és egy konkrét személy:)
2019. aug. 13. 17:33
 3/6 A kérdező kommentje:
és nem egy konkrét személy*
2019. aug. 13. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, ugyanígy érzek én is és nagyon jó lenne végre valakit szorosan újra ölelni. Nekem is hiányzik nagyon az egész kapcsolattal járó kellemes érzések sokasága :(

16/f

2019. aug. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

Miért akarod ezt az érzést ?? Persze megértem hogy szép ès jó de szerintem nem az érzésbe kéne beleszeretni hanem az adott lányba a lelkébe ! Igy már régen rossz ha csak az érzést keresed ! Nyilván az is fontos ! Sőt a legfontosabb mert érzések nélkül nincs szerelem...sokan itt buknak el hogy az érzést keresik.. és ezt is látom és érzem egyes embereken.. SZERELEMFÜGGŐK ! igy nem tart sokáig egy kapcsolat ha csak az érzések miatt van valaki együtt egy csajjal...23 éves srácként még soha nem volt párkapcsolatom pedig hidd el nekem is jo lenne ha lenne mellettem egy olyan lány aki szeret és én is őt de valamilyen oknál fogva még sincs igy...most mit csináljak szerinted?? Erőltessem hogy csak azért is kell legyen mellettem valaki mert jó lenne nekem is ez az érzés ahogy te írod??? Nem ennek nincs értelme...! Neked is eljön az időd ne rágodj ezen... én már rég feladtam jo pár küzdelem a lány iránt... túl sok kudarc ért már miatta..ha eljön az a bizonyos lány eljön hanem akkor nem ! Neked is az lenne a legjobb ha élnéd továbbra az életed.. nem szabad ilyenen agyalni... tudni kell tovább lépni.. tudom ez nagyon nehéz... jelenleg nekem is nehéz mert van egy lány az életembe akiröl azt hittem hogy lehet bármi is köztünk de tévedtem !!


FEL A FEJJEL !!

2019. aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fanni0.0 válasza:
Én lány vagyok és pont ugyanígy érzek ahogy te/ti, azzal a különbséggel, hogy nekem még nem volt komolyabb kapcsolatom, de ugyanez az érzés van bennem már egy ideje, valószínűleg azért is mert körülöttem sokan kapcsolatban vannak és én meg nem. Az előttem lévőnek is igaza van mert nem azért kell összejönni valakivel mert hogy kéne valaki hanem akkor kell összejönni valakivel ha szeretjük az illetőt. Ezért is gondolom úgy hogy még egy jó darabig marad ez az érzés:(
2019. aug. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!