Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 18 (vagy 16-17) éves szűz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 18 (vagy 16-17) éves szűz lányt érdekel-e az, hogy az a fiú, akinek adja a szüzességét szűz-e még vagy sem? Fontos dolog ez nálatok lányok, vagy annyira nem lényeges szempont?

Figyelt kérdés

2019. aug. 13. 17:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nekem nem fontos. Mondjuk az nem lenne kellemes ha előttem lányok tömegeit fektette meg és fűvel fával bszott. De másképp nem érdekes. Ha szűz együtt fedezzük fel egymást, ha nem, akkor tudja mit,hogy kell csináljon és tapasztaltabb, jobban vigyáz. Mindkettőnek van előnye. 16/L
2019. aug. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem érdekelt, de örültem hogy a párom mér tapasztalt volt mikor történt a dolog, és más szüzességét is vette már el. Nagyon gyengéd volt és figyelt rám, így még ha fájt is, jó volt az első. Kicsit jobban bíztam benne, mert arra gondoltam hogy ő már csinálta és nem fogja elragadni a hév a hirtelen új érzéstől. 19L
2019. aug. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,lényeges.
2019. aug. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az én párom előttem már nyolc lánnyal is lefeküdt. Ez annyira nem tetszik , de szeretem és szerintem ez a fontos amikor valaki oda adj magát a másiknak. :)
2019. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem fontos
2019. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Hát csak annyiba lényeges, hogy előttem hány nővel feküdt le. Ha nagyon sokkal, az a tudat egy kicsit zavaró, de nem baj ha van tapasztalata, amennyiben nem zavarja az, hogy nekem nincs.

17/L

2019. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szokta öket érdekelni általában egy menöbb csávónak volt elötte 8-10 csaj, és partnerei többsége szüz lány volt :D
2019. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem fontos. De nem bánnám ha a srácnak már lenne tapasztalata. Persze akkor meg az zavarna, hogy előttem már szeretett mást szóval egyik helyzet sem tökéletes
2019. aug. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bogyobigyo26 ***** válasza:
Szerintem nem fontos
2019. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nem.Legalább is valamennyire tudni fogja hogy hogy kell csinálni és nem lesz annyira kellemetlen.
2019. aug. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!