Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a szextől?

Figyelt kérdés
Több, mint 4 hónapja vagyok együtt a pasimmal. Nagyon rendes, nem erőlteti a szexet, de a petting már több hónapja megy és nagyon kívájuk egymást. Úgy érzem, lassan nem bírjuk tovább. De olyan sok negatívumot olvastam a szexről, meg az első szexről, hogy elmegy tőle a kedvem. Félek, hogy kiszakad a gumi, hogy utána késik a menzeszem, esetleg hamarabb vérzek. Soknak tartom a negatívumot, ami felléphet az első szex után. Mit gondoltok, hogyan szedhetném össze a bátorságom?

2019. aug. 13. 18:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Illetve hüvelyi úton nem nagyon volt még orgazmusom, és elsőre úgy érzem nem is sikerülne, ez is egy visszatartó erő bennem. Mi van, ha nem megy?
2019. aug. 13. 18:27
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Igen, félsz. Kérdésedre a válasz.


Ez olyan, mint a foghúzás, madzaggal a szádba. Az elején félsz becsapni az ajtót, de miután becsaptad, elkezd ömleni a vé... nemnem, :D szóval azután már könnyebb.

2019. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
72%
Ha rendes a srác, mindenképp szép és maradandó élmény lesz. Becsüld meg, hogy ilyen kedves barátod van, és essetek túl az elsőn, hidd el, felesleges ennyit izgulni emiatt!
2019. aug. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha félsz, ne csináld! Annyi más jó dolog van még az életben. Ott van például a Barbie, a plüssmackó...
2019. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Túl kell esni rajta. Nekem fájt az első és elélvezni sem tudtam, de csodás volt ahogy a párom belém hatol, láttam hogy neki is tetszik az érzés. Kellemetlen érzés volt, de magát a szituációt, hogy a meztelen testünk össze olvad nagyon élveztem. Az miatt ne aggódj ha meginog a ciklusod, max az elsővel lesz ez, de lehet hogy semmilyen hatással nem lesz rá. A gumit pedig szakszerűen kell használni és akkor nem lesz gond. Viszont ha nem érzed magad késznek akkor hagyd. 19L
2019. aug. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
88%
Én akkor vágtam bele amikor már nem féltem.Várjad ki te is.Szerintem még nem vagy készen rá.
2019. aug. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha félsz(és úgy jön le hogy eléggé félsz) akkor ne csináld,lelkileg nem vagy elég érett ehhez
2019. aug. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

Egyik hozzászóló írta, hogy "túl kell esni" én erre azt tudom mondani, hogy az első (és főleg az első!!) ne egy túlélés legyen amikor a szex az élvezetekről szól. Ha még nem állsz készen és ennyire parázol, akkor szerintem várj még vele. Beszélgess a félelmeidről a pároddal, lehet az segíteni fog.

Nekem is volt ilyen parázós időszakom és mikor beszéltem a barátommal, ő teljesen megnyugtatott és ugyanúgy várt rám ameddig kellett. Nekem nem fájt, nem vérzett és a menzeszem konkrétan azóta állt be normálisan. A terhességre se parázz rá, használjatok óvszert és ha lehet ne benned menjen el a párod.

Lazulj el, nem egy vizsgára készülsz! :))

2019. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De van egy olyan érzésem, hogy például a terhességtől való félelmem nem fog szűnni.
2019. aug. 13. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:

De meg fog.

Viszont amíg magától az aktustól félsz, addig nem szabad, mert nem fogod tudni elengedni magad, és tényleg fájni fog. Ha készen állsz rá, akkor nem lesznek kétségeid. Még nem állsz készen szerintem.

Pár aggodalmadra reflektálnék

"kiszakad a gumi": nagyon erős anyagból van, egyszer kézzel kipróbáltam, hogy meddig lehet nyújtani... Olyan másfél-két méter simán volt, mikor elszakadt. Másrészt, azt érzed, ha elszakad, mert ha szakad, akkor nagyon szakad. Azonnal észre lehet venni. Vagy pl azt lehet, hogy időnként kihúzza a srác és ellenőrzi, hogy rendben van-e. Harmadrészt, ha elszakadt, be tudsz venni esemény utáni tablettát. Továbbá, akkor szakad, ha túl száraz vagy. Ezért fontos a megfelelő előjáték, de ha az sem elég, akkor használjátok síkosítót.

"utána késik, vagy hamarabb jön meg": egy csomó ismerőstől hallottam, és nálam is így volt, hogy az amúgy rendszertelen ciklus az első szex után állt be, és azóta mindig tűpontosan kezdődik. Igen, lehet, hogy nem ugyanakkor fog megjönni, mint ahogy az addigiak alapján kellene, de az tulajdonképpen miért ilyen hatalmas probléma? :)

"nem volt még hüvelyi orgazmusom": elárulok neked valamit, nekem se volt még soha, sőt, rengeteg nőnek a világon. Azért, mert a nők többsége egyszerűen képtelen rá. Ennyi. Egyébként orgazmus nélkül is nagyon élvezetes a szex, de ha ragaszkodsz hozzá, akkor a párod közben kézzel a "másik módon" meg tudja oldani.

"fájni fog": ha megfelelően felkészültök, akkor nem. Hogy mi a felkészülés? 1.Csak és kizárólag akkor csinálod, ha mindennél jobban kívánod. Csak, ha készen állsz. 2.Előtte kézzel-szájjal megtanuljátok, hogy mi esik jól a másiknak, hogyan tudtok örömet okozni egymásnak. A párod kézzel jóval előre kiszakíthatja a szűzhártyát, hogy akkor ne fájjon. 3.Előjáték!!!

2019. aug. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!