Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi a véleményetek a hisztis...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Timiii_16 kérdése:

Mi a véleményetek a hisztis lányokról?

Figyelt kérdés

+együtt lennétek egy hisztis lánnyal?

+kort is írjatok,kérlek! :)


Válaszotokat előre is köszi! :)



2019. aug. 13. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Utálom a hisztit.
2019. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Nem, nem bírom a hisztit. Persze a lelkizés más, az nem hiszti, abban partner vagyok.
2019. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lazy Lover ***** válasza:
43%
Hisztisek 🤣
2019. aug. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nehezen kezelhetőek...

Én csak az észérveket méltányolom, az ilyesfajta érzelmi zsarolást nem, úgyhogy engem szerencsére mindig elkerültek a hisztis lányok.

Az olyan lánnyal semmi bajom, aki néha hisztis, de lehet rá hatni észérvekkel.

2019. aug. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Irritálnak, nem is keresem a társaságukat. Ha nagyon fáradt/ stresszes vagyok, megesi hogy hisztizek picit, de akkor magamat is irritálom, szóval gyorsan abba is hagyom. (18/l)
2019. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kerülöm a hisztis lányokat amennyire csak lehet. Kiidegelnek a világból is 16/f
2019. aug. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Nesty ***** válasza:

Hát sajnos, nagyon ritka az olyan lany akivel ne esne meg neha. De ebbol is ketfajta van, mint fentebb leirtak, van akire lehet eszervekkel hatni, van akire nem.

Ha az utobbirol van szo az olyan lanyokat csak a papucsok viselik el.

Szemelyes velemenyem szerint persze. 17/l

2019. aug. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!