Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem akar velem lefeküdni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar velem lefeküdni a barátom?

Figyelt kérdés

A kémia jobb nem is lehetne köztünk, szeretem és ő is szeret engem, viszont heves csóknál és taperolásnál nem jutottunk többre, mert mindig leállított. Nem akarom ráerőszakolni magam, de szexet nem kezdeményez, ha meg én csinálom akkor le vagyok rázva azzal a szöveggel hogy " Nem állsz rá készen,, "Nem élveznéd,, "Tudok várni,,. Nem vagyok egy magabiztos alkat így se, de amikor ilyen téren kisujjból visszautasít na akkor síthatnékom van. Igaz, hogy szűz vagyok, de ez szerintem már túlzás még az ő amúgy nagyon gondoskodó személyétől is. Ettől függetlenül szinte tökéletesen megvagyunk lassan egy éve. Fiúk, Férfiak, ez normális vagy valami nagy baj lehet? Lányok, ti mit tennétek a helyemben?


17/L

18/F



2019. aug. 15. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
10%

Szia neked kellene ezt csinálmod nem a pasinaaak

Ilyenkor vedd at az iranyitast add vissza neki!!

2019. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Nesty ***** válasza:
89%

Beszeljetek meg. Nekem anno baratomnal ugye forditott volt a helyzet. Nem ertette miert utasitom vissza es rosszul esett neki. Mondd el neki mi aggaszt, kerd meg hogy magyarazza el.

Te tudod mikor allsz keszen ra es nem o szoval ez butasag!

2019. aug. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Én a helyedben mikor elkezdene tapizni eltolnám és azt mondanám hogy nem állsz rá készen.

Mond el neki hogy ez neked így nem jó, és ha neki valami baja van akkor mondja el és ne ilyen indokok mögé bújjon. Beszéljétek meg!

2019. aug. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Mert egy fatörzs van a lába között és fél hogy megfutamodsz ha meglátod,tehát el van engedve a srác rendesen csutorával.
2019. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy fél attól hogy szűz vagy és amikor lefekszetek rosszul csinál majd valamit.

Mondjuk ez se biztos. Egyszerűbb lenne ha ezt így elmondanád neki amit leírtál és megbeszélnétek.

2019. aug. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kicsit lazítsd el. Egy jó cumi sok mindent megold. Csokolgasd végig aztán cumizd le..de ne menjen el.. Utána ülj bele aztán hajrá
2019. aug. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kivárta az 1 éves évfordulónkat és akkor minden próbálkozást visszakaptam :"D kezdtem aggódni, de hála az égnek csak ennyi volt az egész.
2019. aug. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!