Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 3 hónapos kapcsolat mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapos kapcsolat mennyire lehet komoly?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt,nagyon elsiettük,ezt belátom,mert 4 nap ismeretség után már igazából együtt voltunk. De nagyon jól alakult minden,oda meg vissza voltam,most viszont így 3 hónap után idegesit... Én 18 vagyok,nyári munkám van,ő 20 de nem dolgozik. Csinál valami bankos dolgot ami elmondása szerint sok pénzhez vezet,eddig semmi eredménye,de én úgy látom őszintén,hogy fáj neki a munka. A pénz viszont kéne neki.. nem kell engem eltartson,nem ez a bajom,nem kell semmi az ő pénzéből. Ha éppen van pénze,fizet nekem is ha megyünk valahova,bár én soha nem kérem sőt mindig akarom magamnak fizetni ,de ha nincs,én fizetek,ami egy szinten korrekt,de ő azért többet "követel" és nekem egyáltalán nem felel meg,hogy a nyári fizetésemet rá költsem. Ugyanúgy,én sem akarom,hogy ő ram költsön. Es szerintem mindenki ismeri ag erzest,hogy en dolgozni vagyok,o egesz nap fekszik az agyban,es amikor megkerdem mit csinal,szegeny almos es fekszik az agyban. Nem elunk egyutt,nincs kozos kasszank,de ez akkor is hihetetlenul idegesito.Sokszor erőltet dolgokat,például,ha kaját akar venni,mert ő éhes, mindig azt mondja,hogy azért vészi,mert én biztos éhes vagyok. Hiába mondom ezerszer,hogy nem kérek,jön azzal,hogy dehogynem,biztos kérek. Ez azért nagyon frusztráló... amikor nem dolgozok,a családommal is akarok lenni,ő ilyenkor sokszor húzza a szájat,hogy miért nem vele. Van még egy évem a suliból,ő is ott végzett és mondtam neki,hogy majd suli időben ne jöjjön fel a sulihoz,hogy talalkozzunk,és azt is mondtam,hogy nem fogunk minden nap találkozni (eddig minden nap találkozunk,ez is kicsit sok..) és már duzzogott,hogy de ő minden nap akar 1-2 órát.. mindennel úgy csinál,mintha jobban tudná, már kezdett tervezni is a jövőre,persze nem nagyon komolyan,de engem zavar nagyon,hogy 3 hónap után így csinál. Ha megakarok valamit beszelni ve lkunk kapcsolatban,meg se akár hallgatni,mert "fel,hogy elveszít".. valahogy azt látom,hogy én fogok majd szakítani,de igazából nem tudok és nem merek pedig sokszor gondolkozok ezen.. és az a helyzet,hogy ha már 3 hónap után így vagyok ezekkel kapcsolatban,mi lesz később?..

2019. aug. 16. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakítani is lehet.
2019. aug. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk szakítani.

3 hónapos kapcsolat lehet komoly, csak nem a tiéd, legalábbis ez alapjan amit olvasok.

Miért félsz szakítani?

2019. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18 évesen még nem hiszem, hogy hiányzik neked egy ilyen kapcsolat, vagy inkább a vele járó feszültség. Mintha már házasok lennétek ugy beszélsz. Minden kapcsolatban vannak problémák amiket meg kell oldani, de fiatal vagy, lehet elmennél továbbtanulni, vagy dolgozni suli után, latszik, hogy szorgalmas vagy csinálod a nyári melót de egy ilyen srác csak lehúz, 20 évesen már igazán dolgozhatna valamit, nem kell nagy szám legyen csak csinálja, spóroljon, en hagynám a helyedben, inkább tedd félre azt a pénzt amit rá költenél egy bankkártyára(de ne abban a bankban ahol ő dolgozik xd) találni fogsz egy olyan férfit akinek nem fáj a keze a munkától és tudtok haladni. Az ilyen kapcsolatokból semmi jó nem sül ki, az emberek ritkán változnak. Figyelj inkább a sulira, tűzz ki te is terveket magadnak, legyél a családoddal, és szerintem szüntesd meg ezt a feszültséget(nem azért mert néha fizetned kell egy vacsora után, azért mert a srác egy lusta naplopó)

3 hónap sőt az első 3 év sem kellene, hogy erről szóljon, a kapcsolatokat nem azért kezdjük, el, hogy megnehezítsük az életünket.

2019. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!