Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiatalon mi értelme van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon mi értelme van egy kapcsolatnak? (+ Hogyan lehet nem megunni egy kapcsolatot hosszú távon? )

Figyelt kérdés

Mostanság azon dilemmázok, hogy regisztráljak-e Tinderre. A lényeg, hogy vágyom arra, hogy valakihez közel kerüljek, hogy szerethessek valakit, de ugyanakkor van bennem egyfajta gátlás is: minek az egész, ha hetente úgyis valószínűleg 1-2-szer találkozunk? Hogy lehet elkerülni, hogy megunjuk egymást? Mármint, előbb-utóbb kifogyunk a program ötletekből, vagy ilyesmi.

A felnőtteknél nincs ez a probléma, mert ők egy idő után, ha minden stimmel, összeköltöznek. Ugyan ebben az esetben mondhatnánk azt, hogy itt is megunhatják egymást, ami igaz is, de ez abban eltér egy tini párkapcsolattól, hogy az állandó együttlét következtében nem áll fenn az a "programkényszer".

Mindezt nem bemagyarázom, velem már konkrétan volt ilyen, hogy meguntam, belefáradtam az egészbe. Meg mások kapcsolatának a bukását is láttam, ami hasonló okokból történt.

Szóval mi legyen? Regisztráljak? Ti mit gondoltok úgy egyáltalán ezekről a félelmekről? Hogy őrzitek meg egy kapcsolat frissességét?

18L



2019. aug. 16. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Figyi,ez csak a te döntésed. De szerintem ismerkedj haverok,ismerősök által. És nem arra utalok hogy bulikba menj..Ha úgy nem tudsz. akkor regisztrálj. Először úgyis felméred a helyzetet hogy milyen is a legtöbb pasi.

Viszont közeledben lévő legyen. És legyen valamennyi egyformaság köztetek mivel úgy lesz program meg ilyesmi.

De mind tudjuk,sokan csak alkalmit szeretnének. Épp ezért kell vigyázni,mivel átverhetnek!

Sok szerencsét!

2019. aug. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
*hetente CSAK 1-2-szer találkozunk
2019. aug. 17. 00:03
 3/6 A kérdező kommentje:

#1

A társkereső veszélyeivel tisztában vagyok, de ismerősök közt nem tudok ismerkedni. Leszbikus vagyok, és a környezetemben senki sem az.

2019. aug. 17. 00:09
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

Na és?Valaki meg úgy él párkapcsolatba hogy az egyik kiment külföldre és a másik itthon maradt.

Nekik is sikerül(már amelyiknek)De sok ilyen van..

2019. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
UI:Én azt hittem hogy fiúkat keresel.
2019. aug. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Ha a párom kimenne külföldre tartósan, én nagy eséllyel szakítanék. Pont ez a gond, hogy amelyik kapcsolat nehezen megy, nincs értelme, arra sajnálom az energiát.

2019. aug. 17. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!