Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Létezik az hogy két embert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az hogy két embert szeretek, de máshogy?

Figyelt kérdés
Nemrég szakítottam barátnőmmel. Úgy érzem szeretem. De van egy lány, aki nagyon nagy hatással volt rám. 3 évig nagyon közel állt hozzám. Szerettem őt. Most úgy érzem, szeretem mindkettejüket. De az exemet nem annyira mélyen, nem úgy. Inkább fellángolás, míg a másik lány egyszerűen a szívemben ragadt.

#szerelem #lány kettő
2019. aug. 17. 02:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, létezik. Exeddel jó, vad szexeid lehettek, de a másik lány inkább romantikus, hosszútávú neked. Minden esetre ha ennyi ideje ezt érzed,mindenképpen közeledj felé.
2019. aug. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A mostani barátnőmmel nem feküdtem le. 2 hónap volt össz-vissz

A mâsik lánynál pedig már próbálkoztam többször is. Veszett fejsze nyele, egyszerűen nem vagyok az esete.

2019. aug. 17. 03:08
 3/8 anonim válasza:
A nagyon közel állt hozzád allatt mit értesz? Barátok voltatok?
2019. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Aha. Amolyan lelkitársak.
2019. aug. 26. 12:18
 5/8 anonim válasza:

És nem látod rajta hogy lenne esélyed?

Ha nem akkor jobb ha hagyod nehúzzd tovább csalodás lesz a vége.

Ha viszont igen akkor kitartást.!

Végül csak beadja a derekát.

2019. aug. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Viszont szerintem ha ilyen közel áltattok egymáshoz biztos fontos vagy neki szerintem meg tudnád hóditani lehet csak fél. Vagy neki is van valakije? Vagy valaki akit szeret?
2019. aug. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés nem erről szólt...
2019. aug. 26. 15:28
 8/8 anonim válasza:
Akkor bocs ha okoskodtam
2019. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!