Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csaltátok már meg a jelenlegi/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaltátok már meg a jelenlegi/volt párotokat? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés
Milyen érzés volt, megbantatok? Elmondtatok neki?

2019. aug. 18. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Oket meg nem, de a jovobeni paromat csalom meg :)
2019. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert megcsalt, és kiábrándultam belőle. Megbántam, mert egyszerűbb lett volna rögtön szakítani, ahogy megtudtam, és nem húzni azt, ami már nem működik.
2019. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jo hogy igy probalod csokkenteni a sajat buntudatod xdd
2019. aug. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tennék ilyet. Ha már elkezdenék azon gondolkodni,hogy másra vágyok, akkor megfontolnám a szakítást, de nem hagynám elfajulni a dolgokat. Senki nem érdemli meg, hogy megcsalják.
2019. aug. 20. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose tennék ilyet
2019. aug. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én Nekem kedves volt barátnőm volt ilyen gerinctelen pár napja, több pasival is flörtölt neten furának éreztem rákérdeztem nincs semmi baj, kutakodtam kicsit kiderült a világ legrosszabb embere vagyok jelenleg is :D ja hozza teszem szinte mellettem pötyögte a másik srácnak hogy szereti de közbe nekem fogta a kezem, ennyit ér bármelyik nő
2019. aug. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az első megcsalásom részegen volt egy buliban, azt akkor nagyon megbántam. Utána újra találkoztunk és újra megtettük többször is. Idővel kiderült, mindkettő elhagyott. Első szerelem volt, azóta nincs párom.
2019. aug. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!