Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mi értelme van egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van egy ilyen kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Két osztálytársamról van szó, a fiú 17 a lány szintén.


Több mint egy éve együtt vannak, vagyis mindig azt mondják nincsenek együtt csak moziba meg koncertekre meg bulizni járnak együtt meg néha dugnak.


A csaj a barátnőm, ő azt mondta ha jön egy kapható lány a gyerek beteszi neki, de ezzel nincs baj mivel ők nincsenek együtt, mindkettő azzal akivel és amikor... Ha meg nincs senki akkor együtt...



2019. aug. 20. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem teszik tönkre egymást az idióta, idejétmúlt berögződöttségekkel. El kell felejteni a "forevörtugedör" hülyeséget. Ha ez nekik jó, akkor végre megtalálták a módját a hosszútávú boldogságnak és milyen jó, hogy ilyen hamar. Veheted is a példát róluk.
2019. aug. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Éretlenek. Tapasztalatszerzésre jó.
2019. aug. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Semmi.
2019. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem kapcsolat, hanem barátság extrákkal. Így jól érzik magukat, emellett pedig a testiség is helyet kap, ami szintén jobb egy olyannal akit ismersz, mint egy vad idegennel.
2019. aug. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen megértem őket. Fiatalok, kibulizzák magukat kötöttségek nélkül. Ha lenne egy ilyen haverom akibe nem vagyok szerelmes de vonzódom hozzá, akkor én is simán csinálnám ezt. Aztán egy idő után biztos beleszeretnék valakibe, és akkor jöhetne egy komoly kapcsolat is.

16/L

2019. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%
Ha nekik ez jó, ám tegyék, igazából praktikusnak tekinthető. Viszont azzal nem értek együtt hogy ez később hosszútávon jó lesz. Idővel ha végeznek a sulival, érettek lesznek és munkába állnak elég jó ha van egy állandó partner melletted. És nem a dugás miatt.
2019. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!