Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem kaphatok meg egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kaphatok meg egy lányt sem?

Figyelt kérdés
Miért pont velem tőrténik ez, hogy 18 éves vagyok. És nincs senkim, sőt alig ismerek szép lányokat, jobban mondva lányokat. Mert az ahol lakom egy undorító kis település. És itt az összes lány beképzelt a semmire, van egy kisebb baráti köröm a 42 km-re lévő városba, de onnan is kevés lányt ismerek. A másik meg az,hogy akikkel lányokkal eddig dolgom volt. Azok szinte mindel volt valami gond. Vagy felszinesség, vagy buta volt, vagy túl messze lakott. 80-90 km-nél meszebb! Vagy pedig valami oknál fogva elutasított. Csókolozni is csak egyszer csókolóztam. Az is egy bulin volt. Ha nem ezen a rossz helyen laknék, akkor nem lennék azért ilyen helyzetbe! Egyrészt nagyon gáznak érzem már magam, úgy érzem én egy legalja ember vagyok a világon. Mert semmi nem jön össze, nem tudom mit tettem ebbe az életbe, hogy nekem minden rosszul sül el. Nem csak ez, hanem az idei nyaralásom, meg szinte minden. Másrészt már nagyon szeretet hiányos vagyok. Másrészt már sexuális vágyaim is vannak. Gondolom, hogy azzal jöttök ide, hogy biztos csúnya vagyok. Nem, nem vagyok az, 10/8-nak is mondták már sokan a kinézetemet. Vékony is vagyok meg izmos is nem is vagyok alacsony 176-177 cm 65-66. Itt gyk-n is elutasítottak indokolatlanulúl, pedig semmit nem rontottam el! Az a helyzet, hogy már néha öngyilkos hajlamaim vannak, illetve hajlamos vagyok arra, hogy valami tudatmodihoz fórduljak. Mondjuk Ketaminhoz vagy valami hasonlóhoz mert az anti depresszens. Vagy vannak persze legális dolgok is erre! Ha ez így halad akkor a jövő ősszt már nem igen fogom tudni meg élni. Olyat halottam, hogy a szép lányok sajna kerülik a depis fiúkat, mert már mind felszines. eves-szolnok-borsod megye közelében lakom, majdnem heves. Aki tróllkodni,személyeskedni,vádaskodni akar ide jönni, az ide ne írjon kommentet!

2019. aug. 20. 19:26
 1/10 A kérdező kommentje:
Na meg már 20-on évesen nem olyan jó egy párkapcsolat mint most lenne! Főleg ha nem egy 10-en, hanem egy szintén 20-on éves lánnyal kéne kapcsolatba állni. Mert már 20 vagy 21-22 évesen meg felette el kezdenek máshogy gondolkodni, na még tovább már az arcuk sem olyan!?
2019. aug. 20. 19:29
 2/10 anonim ***** válasza:

En is nagyon szerencsetlen vagyok csajozas teruleten viszont vak vezet vilagtalant alapon egyszer probaltam segiteni vkinek akinek szinten hasonlo problemai voltak.

Egyszeruen nem lehetett rajta segiteni mert neki kellett volna magaba latnia es elhatarozni magat abban h valamiben fejlodni/valtozni kell.

Annyira bonyolult volt h roszabb volt mint egy lany ...mikor olvastam a szoveged o jutott eszembe...detto ugyan az

Azt tudom csak mondani h te ismered a legjobban magad...te tudod szamba venni h mi az amin valtoztatnod kell

Ezt azert irom mert sztem nem az a legnag,obb problema h rosz hel,en laksz ( bar az is benne lehet)

2019. aug. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Na én lány vagyok és ez a viselkedés nekem felettébb taszító...

Oké, normális lányt akarsz, de te magad nem vagy képes önmagadat elfogadni és az egész csak nyafogás amit ideírtál...

Az meg hogy jaj te vagy a legszerencsétlenebb, ez csak egy kitalálció, mert sok dolog nem jött össze, attól még nem kell azon gondolkodni, hogy hogyan vess véget az életednek.

Sokan vannak így, sőt minden embert érnek rossz dolgok és mégis akarattal és kitartással bármit elérhet az ember.

Az élet nem csak jó dolgokból vagy csak rossz dolgokból állnak, meg kell küzdeni minden egyes nap valamiért.

Én egy önbizalomhiányosy visszahúzódó lány voltam és sokszor utasítottak vissza és igen, sok rosszat kaptam, de megakakartam változtatni az életem és eszembe nem jutott öngyilkosnak lenni.

Ezek a dolgok csak rajtad állnak...

Ha elkezdesz fejlődni, idővel változni fognak ezek a dolgok is...

De legfőképp a lányok nem szeretik a rinyálást...

Innentől kezdve ez csak rajtad múlik, hogy teszel-e érte vagy sem.

2019. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 éves srác vagyok, sose volt barátnőm. Pedig én sem tartom magam egy ronda embernek. Egyszerűen nem jönnek össze olyan emberrel aki nem az esetem.

Neked is gondolom van egy mércéd, amin vagy átmegy az adott partner vagy inkább hagyod. Persze ez is attól függ mennyire magas a mérce. Egyszerűen ha ismerkedni szeretnél ott a Facebook, a városban is lehet ismerkedni bármi ilyen helyen.

Ha tágítod az ismeretségi körödet több embert ismersz meg és ott biztos találsz magadnak egy számodra megfelelő lányt.

De ne egy lány keljen ahhoz, hogy te boldog legyél.

Ismerkedj és válogass. Nem mindegy, hogy 10 vagy 100 lányból választod ki a barátnődet.

Sok sikert, ne add fel. 🙂

2019. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Ne add fel! Keresgélj! Nekem se volt barátnőm, de én meleg vagyok 😜. De pasim már van vagy 2 eve. 17F
2019. aug. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Egyre tágúl az ismeretségi köröm. De sajnos hiába, nem sikerűlt ezen a nyáron sem sok lányt megismernem!
2019. aug. 21. 17:33
 7/10 anonim válasza:
majd ha 28 évesen 11 éve egyedül leszel se család se barátok se szerelem mert képtelen vagy élni, része lenni az életnek akkor majd térjünk vissza erre... Még gyerek vagy, még jó pár évig az leszel, ez nem sértegetés, fogadd el, mert igaz, az ember a 20as évei elejére kezd először felnőttként gondolkodni. Ha nem vagy undorító mint én pl. akkor ne siránkozz, majd összejön, csak tedd fel magadnak a kérdést hogy azért akarsz "szép csajt" hogy "kemény" legyél mások előtt, hogy irigykedjenek rád, vagy valójában nem is tudod hogy mit akarsz, mert nem is egy "bomba" csajra vágysz, csak simán egy csajra akihez passzolsz és szeretheted. Mert szerintem te nem csajt akarsz, hanem hogy másoknak így bizonyítsd be hogy milyen f.a.s.z.a gyerek vagy, nem vagy, fogadd el, nem az a lényeg hogy az legyél, hanem hogy boldog.
2019. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Te takarodj, meg mondtam, hogy vádaskodó emberek ne írjanak. És igen ez a baj, hogy pontosan szeretném tudni, hogy hány éves korban van az, hogy az arc vonásuk és a gondolkodásuk változik. Még azt is tudni akarom ha 2x2,5 éves korára kb. Mert én legalább 1 évig még gyerekesebb párkapcsolatot szeretnék. És így nem fogok tudni fejlődni, ha nem lesz senkim, és 20 évesen kitudja milyen lenne egy tinivel is. Meg 23-24 évesen nem tudom, hogy találnék tini lányt. Sajnos addig amíg nincs melettem senki fejlődés képtelen vagyok, ebből a szemszögből. Persze gondolom felesleges lenne az, hogy elkezdek hisztizni a csajok előtt, hogy magányos vagyok. Mert azzal csak roszabb lenne, akkor még várok max 1 évet! Ha meg nem akkor öngyilkosság vagy valami szer amivel tudom még szeretni az életett. És akkor sajna még aljább szintre sűljedek, de ha nincs más választás. #7 És ne írj nekem ilyet, hogy 28 évesen. Engem már 6 éve sok trauma ért, betegségem is volt. Na meg 4,5 éve keresek párkapcsolatott. Eleinte csak alkalmit akartam, persze gondolom neked roszabb a helyzeted, de én roszabbúl bírom mint te! Én sokkal könnyebben vetek véget az életemnek, meg sokkal idegbetegebb vagyok!
2019. aug. 22. 18:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Megint csak hisztizel...

Ez az egyik legnagyobb probléma, a lányok nem szeretik a hisztis fiúkat.

Nem ismerlek, de az írásod alapján egyre jobban taszítónak talállak.

Az hogy neked betegségeid voltak vagy gondjaid voltak, azon nem múlik semmi, hiszen egy mozgássérült és vagy hasonló beteg emberek is találhatnak párkapcsolatot, amiben boldogan élnek.

Folyamatosan csak kifogásokat keresel és nem teszel semmit.

Elvárod, hogy segítsünk, de attól független a hozzáállásodon nem fogunk tudni változtatni.

2019. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Próbálok nem hisztizni, de le kell írnom a problémáimat!
2019. aug. 22. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!