Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezek alapján én rossz barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján én rossz barátnő vagyok?

Figyelt kérdés

Pozitív dolgaim: Betartom az ígéretem, lehet velem viccelodni de nem bántó dolgokkal, szeretem ha a barátom mindenhol ott van velem és minnel több programra eljon, empatikus vagyok, utálom ha megbantok valakit,lehet ram számítani, egy vitában tisztelettel beszélek a másikkal,komoly vagyok,sokszor dicsérem a parom,soha nem csalnek meg senkit

Negatív dolgaim: Sokszor sertodekeny vagyok, ha valaki megbánt azzal sokáig goromba vagyok, rövid kapcsolat után még nem szeretek közös jövőt tervezni,utalom ha megmondják hogy mit csináljak mert lázadó egyéniség vagyok,barátom hosszabb családi eseményein azért nem veszek részt mert az anyósom sokszor beszól



2019. aug. 21. 07:12
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Egyedül talán a sértődékenység amiben érdemes kicsit visszább venni, amúgy szerintem jó barátnő vagy. Az anyós meg nézzen magába.
2019. aug. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bár nekem lenne ilyen barátnőm.
2019. aug. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem is csodálom hogy beszól ha leanyósozod amikor még nem is az. Max leendőbeli anyós.
2019. aug. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig az anyós xd De amúgy szerintem semmi baj veled, jó barátnő vagy
2019. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!