Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek normális koedukált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális koedukált kollégiumi szobában lakni, ha van barátom?

Figyelt kérdés
A kollégiumi szobabeosztás most derült ki, és egy lánnyal meg egy fiúval kerültem egy szobába, ami a barátomat rettentően zavarja. Én megértem mi a problémája, de engem ez egyáltalán nem feszélyezne fordított helyzetben is max kicsit morognék, de ha a lány szobatársa nem mozdulna rá, engem nem zavarna. Ti hogy vélekedtek erről, ez bizalmatlanság a részéről, vagy ez egészséges féltékenység, és mindenkit zavarna, és velem van a baj? A barátom szerint gáz, hogy nekem ez tök oké. Ez egy családias szakkollégium amúgy, nincsenek túl sokan, kb egy szint az egész, és az összes szobában hasonló a beosztás.

2019. aug. 21. 11:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem tudom, ki az az ökör, aki ilyen szobabeosztást csinál egy kollégiumban. Valami teljesen flegma ember lehet. Mindig is külön voltak fiú- és lány szobák, sok praktikus okból.
2019. aug. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Ez a kapcsolat halott... Nem bízik benned, hogy te őt szereted. Bizalom nélkül pedig nincs semmilyen kapcsolat.
2019. aug. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

A barátod bizalmatlan.

Kiben nem bízik? Magában vagy benned? Vagy se magában,se benned?

Akármelyik is legyen,egyik sem megfelelő hosszú távú partner gyanánt. Ha magában nem bízik,hogy fog férfiként funckionálni?

Ha benned nem bízik.....ezt remélem, le sem kell írnom,miért káros.

Figyeld a jeleket,és ennek fényében dönts az elkövetkezendő időkben, megéri-e ez a párkapcsolat.


Persze mindenkinek ott motoszkál kicsit a gondolat. De mivel kiírtad ezt a kérdést,gyanítom, nem csak kicsit motoszkál benne.


Amúgy egyáltalán nem normális a koedukált kollégiumi szoba.


De mivel lesz másabb? Nem fogtok egymás előtt meztelenkedni, se vetkőzni. Ott lesz egy fiú,ez nem jelenti azt,hogy bármelyikőtök is akar(na) tőle valamit vagy fordítva. Emberek vagyunk, nem emberszabásúak,akik meglátnak valakit az ellenkező nemből és rögtön lecsapnak rá.

2019. aug. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a fő kérdésedre válaszolva nem az alapján osztják be az embereket oda,hogy van-e valakije vagy nincs. Szóval...

És mi van,ha a fiúnak van valakije? Ez elképzelhetetlen?

2019. aug. 21. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazából annyira nem akadt ki ezen, gondolom, mert nem akart veszekedni, de tudom, hogy nagyon foglalkoztatja, és a későbbiekben is stresszelni fogja. Az a baj, hogy tényleg bizalmatlan, de ezt úgy állítja be, mintha rászolgáltam volna, csak mert “naiv vagyok” és kicsit más az értékrendünk. De közben meg nem tudom hibáztatni, hogy bizalmi problémái vannak, mert alapból ilyen alkat, és az exe eléggé visszaélt a feltétlen bizalmával (ami szerintem amúgy ott sem volt meg). Viszont rossz hallani, hogy itt ezt mindenki ilyen drasztikus problémának éli meg, mert én nagyon szeretem, ő is engem, és ő az első barátom, és azt akarom, hogy ez nagyon sokáig tartson. Biztos nem lehet ezen túllendülni?
2019. aug. 21. 12:31
 6/17 A kérdező kommentje:
De, konkrétan tudom, ki a srác barátnője, épp ezért még alaptalanabbnak érzem a problémát. Viszont a barátomat nem ez zavarja, csak szerinte alapból feszélyeznie kéne engem meg a fiút is a helyzetnek, és nem érti, miért nem értem. De amennyire felszinesen ismerem őket, szerintem őket ez egyáltalán nem fogja zavarni, a leendő szobatársam és a barátnőjét, pedig ő két lánnyal lakik egy szobában. (Persze lehet csak magamból indulok ki.)
2019. aug. 21. 12:35
 7/17 anonim ***** válasza:
71%

#5: Sajnos te lekicsinyled ezt a bizalmi problémát. Igen,tényleg ekkora probléma ez, majdha lesz egy jobb értékrended a partnerválasztással kapcsolatban ,és átlátsz ezen a rózsaszín ködön,akkor te is rájössz,hogy ez nincs rendben.

Ez,hogy "ilyen alkat", meg hogy az "előző partnere visszaélt ezzel" mind csak kifogás. Nics olyan,hogy valaki ilyen alkat. Hogy az előző partnere kihasználta..az az előző volt és nem te. Most te szívsz az ő múltbéli sérülése miatt. Akkor csináld,de ne várj ettől túl sokat.

2019. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
És oké,hogy azt akarod,hogy nagyon sokáig tartson,de nem biztos,hogy úgy lesz. SŐt,tarthat évekig is,ha nem lesz valódi őszinte és minden féle bizalmi kérdésektől mentes párkapcsolat. Ha nem ilyen,akkor meg minek ez az egész? Látom,próbálod mentegetni magadat is, meg őt is,de a lényeg ugyanaz.
2019. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenről még én se hallottam, hogy koedukált koliszoba. Engem is zavarna, ha a barátnőm ilyenben lakna. Még csak nem is a bizalomról van szó, hanem csak simán ne nézegesse már valami random gyerek a barátnőmet hálóingben minden nap...
2019. aug. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Lazy Lover ***** válasza:
100%
engem zavarna egy fiú ne nézegesse bugyiba mikor átöltözik .... ki az a barom aki kitalálta?....
2019. aug. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!