Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebben a kapcsolatban melyikünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a kapcsolatban melyikünk a hibás?

Figyelt kérdés

Szeretem a barátom csak kicsit eltávolodtunk egymástól. Ő a kapcsolatunktol kezdve beszologatott nekem ami nekem nem tetszett mert érzékeny vagyok és mondtam is neki hogy ne csinálja de folytatta. Már 4-szer kertem meg. Nem tehetek róla hogy nekem nem jön be ha egy srác bemutat,lecsunyaz...stb mint egy havert.

Ezen kívül mások a céljaink: O Magyarországon akar maradni sőt még a városunkat se akarja elhagyi és ezt a kis települést isteniti amin élünk. Én meg kritikusan szemlelem a dolgokat és ebből is van vitánk. Illetve o kétkezi munkát végez és mindig arról dicsekszik hogy megdicsértek meg milyen jó munkaerő. Mondok neki mindig hogy milyen ügyes amég ő meg nem kérdezte hogy én miként állok a nyelvtanulassal. Múltkor beszólt hogy nagynehezen ki bírtam nyogni angolul egy mondatot. Meg azzal szórakozott hogy mi az hogy még csak a felsofoku nyelvvizsgat csinálom. A levelezotarsaimat is leszolja akik többnyire afrikaiak és azt mondta rájuk hogy migránsok meg nehogy Magyarországra jöjjenek. Ami engem irritál hogy így áll hozzá. Nekem is vannak hibaim. Én meg lázadó egyén vagyok meg ő tipikus jokisfiu ezért mindig noszogatom hogy jöjjön el velem bulizni meg legyen egy kicsit vagányabb meg arról mesélek hogy milyen hülyeséget csináltunk a barátnőkkel és ez sose tetszik neki pedig egyszer vagyunk fiatalok. Még bulizni is alig akar velünk...Néha talán 2 havonta eljön nagynehezen...Amugy tud kedves is lenni, múltkor hozott nekem csokit de valamikor bunkó amikor baja hogy fáj a lábam pl és le akarok ülni.meg nem akarok épp aznap szexet és o csak magát nézi és rám akarja eroltetni, vagy 20-szor elmondja...



2019. aug. 23. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis történet, csak azt nem értem hogy miért vagy vele még ha ennyire rossz ez a kapcsolat.
2019. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hat...ja. Az elso megmondta. Az a baj h fura a kerdes. De egyebkent a srac nem igazanfog mar valtozni( vagy nem tudom h most hamy evesek vagytok). Az mondjuk ellenpalda h en is jo kisfiu voltam ( es meg mindig annak tartom magam) viszont mostmar elmegyek bulikba, benne vagyok dolgokban stb...de elmondas alapjan o mar ilyen marad es kesz...vagy tetszik vagy nem

A fiuk meg altalaban akarjak a szexet es ki vannak ehezve ra...ezen nem tudom miert kell kiakadni.

2019. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már most nem kis kulturális és intellektuális szakadék van köztetek, emellett a barátod egy tapló és a személyiségetek egyáltalán nem illik össze. A beszólogatások és a veled való viselkedése azt sejteti, hogy az érzelmi intelligenciája is a padlót verdesi. Ennek a kapcsolatnak lényegében semmi értelme azon kívül, hogy van valaki melletted és nem érzed egyedül magad.
2019. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!